Eladó lakás Szentendre (47 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 db
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (29374779)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szentendre-bükkös patak-eladó LAKÁS ZÁRT, parkosított lakóparkban, a bükkös Patak mellett, fantasztikus környezetben eladó egy...
138 000 000 HUF
1 169 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei egyéb lakás hirdetés (92513369)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
A 2020-ban épült, mindössze 7 lakásos társasház második emeletén található, 113 nm-es, 3 hálószobás penthouse lakás egyedülikén...
153 000 000 HUF
1 353 982 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentendrei panel lakás hirdetés (22474322)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szentendrén eladó egy i. emeleti panellakás, amely zöld, parkosított udvarra néz, nyugodt, csendes KÖRNYEZETBEN A KÖRNYÉK: A ...
68 900 000 HUF
1 252 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei panel lakás hirdetés (73347625)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elhelyezkedése: Lakótelepen Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 4 Épület emeleteinek száma: 4 Tájolása: Dél-nyugai tá...
72 900 000 HUF
1 458 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (29143325)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szentendrén 90 nm-es lakás eladó. Az ingatlan felújított. Beosztása: nappali + három hálószoba, zuhanyzós fürdő, az emelete...
99 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (43443473)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szentendrén eladó egy földszintes TÉGLALAKÁS! KÖRNYEZET, ELHELYEZKEDÉS A lakás Szentendre csendes, nyugodt részén található,...
34 900 000 HUF
1 125 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (73249724)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó újszerű, 2. emeleti társasházi lakás SZENTENDRÉN! KÖRNYEZET, ELHELYEZKEDÉS A lakás Szentendre csendes, nyugodt részén ...
95 900 000 HUF
1 128 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (99761743)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Szentendrén, Pismány aljában felújított, belső kétszintes sorházi lakás eladó akár üzleti célra is! Eladásra kínálunk egy tul...
135 000 000 HUF
1 184 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (95296347)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szentendre belvárosában eladó egy i. emeleti belső kétszintes, frissen felújitott LAKÁS! KÖRNYÉK: Szentendre hangulatos belv...
94 900 000 HUF
1 186 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (54688432)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panorámás, erkélyes 3 szobás lakás Szentendrén, a közkedvelt Füzes Parkban! Elrendezés praktikus, jól kihasználható, al...
74 900 000 HUF
1 152 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (42647865)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lélegzetelállító panoráma Szentendrén, nyugodt és exkluzív környezetben Szentendre egyik csendes, zárt lakóparkjában kínálunk ...
175 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33273438)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Szentendrén eladó egy panorámás, tágas, egyedi belső kétszintes, bruttó 128 nm-es, 5 szobás, 3. emeleti lakás. Az 1. Szinten ...
93 000 000 HUF
726 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (36755436)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szentendre egyik legkedveltebb részén, mindössze pár lépésre a Duna-parttól kínálunk megvételre egy bruttó 110 m²-es, modern, t...
96 500 000 HUF
877 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (25375916)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lélegzetelállító panoráma Szentendrén gyönyörű környezetben, zárt lakóparkban, eladó egy 100 nm-es, kétszintes, 3 szobás egye...
175 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (25497684)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szentendrén a Vasvári lakótelepen megvételre kínálok 70 m2 + 5 m2 = 75 m2 -jogerős építési engedély alapján beépítésre került- ...
87 900 000 HUF
1 255 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (51414974)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szentendre kedvelt városrészében, Füzes park lakótelepen, csendes, kertvárosi hangulatú, utcában, jó közlekedés és ellátottság ...
74 900 000 HUF
1 117 910 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (35928143)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó kertkapcsolatos belvárosi társasházi lakás szentendrén! ! ! Két teremgarázs HELLYEL! ! Szentendre belvárosában kínálok el...
129 000 000 HUF
1 767 123 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (38437436)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lélegzetelállító panorámaSzentendrén gyönyörű környezetben, zárt lakóparkban, eladó egy 100 nm-es, kétszintes, 3 szobás egyedi ...
175 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei panel lakás hirdetés (97393559)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szentendrei korszerűsített panellakás várja új lakóit! AZ ár ALKUKÉPES! Szentendrén a v8 uszoda szomszédságában, 4 emeletes tár...
81 900 000 HUF
1 489 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei panel lakás hirdetés (34647643)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szentendrei korszerűsített panellakás várja új lakóit! AZ ár ALKUKÉPES! Szentendrén a v8 uszoda szomszédságában, 4 emeletes...
81 900 000 HUF
1 489 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Szentendrén?
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó lakás Szentendrén? Ha Szentendre településen keresel egy jó lakást, jó helyen jársz – itt érhetők el az eladó Szentendrei lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Szentendre, Pest megye egyik városa, jól kiépített infrastruktúrával és kellemes városi hangulattal rendelkezik. A lakások többsége jól megközelíthető, csendes, mégis központi részeken helyezkedik el. A kiváló közlekedési kapcsolatok miatt sokan keresnek itt lakást, elkerülve a fővárosi nyüzsgést. Ha már tisztában vagy azzal, milyen típusú lakást keresel, érdemes kiválasztani az alkategóriát a könnyebb szűréshez.