Eladó lakás Szentendre (47 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 47 db
Eladó Szentendrei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (32443416)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szentendrén a Vasvári lakótelepen megvételre kínálok 70 m2 + 5 m2 = 75 m2 -jogerős építési engedély alapján beépítésre került- ...
87 900 000 HUF
1 255 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (48126894)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szentendre egyik legkeresettebb részén, a Vasvári lakótelepen kínálok megvételre egy 76 nm-es, nappali plusz 3 szobás, világos,...
87 900 000 HUF
1 156 578 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentendrei panel lakás hirdetés (11943939)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 55 m²-es, 2 szobás, teraszos lakást – Szentendre, Püspökmajor lakótelepen. Műszaki adatok és felszerelts...
63 900 000 HUF
1 161 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (76341235)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
87 900 000 HUF
1 255 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (64169324)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
87 900 000 HUF
1 255 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (53346694)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Szentendrén eladó egy panorámás, tágas, egyedi belső kétszintes, bruttó 128 nm-es, 5 szobás, 3. emeleti lakás. Az 1. Szinten na...
93 000 000 HUF
726 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (91997927)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
87 900 000 HUF
1 255 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (75417523)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Költözhető- Eladó sorházi lakás Szentendrén Pismány aljában- Kizárólag a Családi Ingatlan kínálatában! Eladó 104 +40 m2-es so...
116 900 000 HUF
1 124 038 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (36975878)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
87 900 000 HUF
1 255 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (93382744)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szentendrén a Vasvári lakótelepen megvételre kínálok egy panorámás, 70 m2 + 5 m2 = 75 m2 -jogerős építési engedély alapján beép...
87 900 000 HUF
1 255 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (48444353)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
93 000 000 HUF
726 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (26975263)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Szentendrén eladó egy panorámás, tágas, egyedi belső kétszintes, bruttó 128 nm-es, 5 szobás, 3. emeleti lakás. Az 1. Szinten ...
93 000 000 HUF
726 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei panel lakás hirdetés (84446544)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szentendrén, a Károly utcában eladó egy 55 m²-es, 3 szobás, kiváló állapotú társasházi panel lakás a 4. emeleten. Az ingatlan ...
73 800 000 HUF
1 250 847 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (32499735)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szentendre óvárosában eladó egy ÚJSZERŰ TÉGLALAKÁS. /105 Nm-es nappali + 3 szobás/ belső kétszintes + 2 db autóbeálló elektro...
149 900 000 HUF
1 427 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (37362494)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! Szentendrén, közel a Bükkös patakhoz, a Duna-parthoz és a belvároshoz, 35nm-es galériázott ...
64 500 000 HUF
2 015 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (74731349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lélegzetelállító panoráma Szentendrén gyönyörű környezetben, zárt lakóparkban, eladó egy 100 nm-es, kétszintes, 3 szobás egye...
175 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (68334419)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belváros közeli lakás SZENTENDRÉN! Szentendre belvárosához közel eladó egy 103 m2-es, Dunára néző, i. emeleti, téglaépítésű l...
159 900 000 HUF
1 552 427 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (17572594)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lélegzetelállító panorámaSzentendrén gyönyörű környezetben, zárt lakóparkban, eladó egy 100 nm-es, kétszintes, 3 szobás egyedi ...
175 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (33359472)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó kertkapcsolatos belvárosi társasházi lakás szentendrén! ! ! Két teremgarázs HELLYEL! ! Szentendre belvárosában kínálok el...
129 000 000 HUF
1 767 123 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (54859933)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szentendrén a Barackvirág lakóparkban eladó egy 112 m2-es prémium penthouse lakás 110 m2-es részben fedett terasszal! Kocsibeál...
159 000 000 HUF
1 419 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Szentendrén?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal