Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14424 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 424 db
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (74382995)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33757286)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Corvin Pláza közelében eladó felújított polgári lakás! Scroll down for English! Eladásra kínálok egy 100 nm-es, frissen felúj...
129 000 000 HUF
1 290 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92233799)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
129 000 000 HUF
1 290 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74331333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség Budapest 18. kerület kertvárosi részén! 3 Lakásos társasházban kínálom megvételre ezt a 83 nm alapterület...
83 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (77474997)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő! Figyelmedbe ajánlom ezt az Egyetem tér közvetlen szomszédságában található, tetőteraszos, jacuzzival felsze...
189 000 000 HUF
3 315 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (67345992)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Páratlan, időtálló státusz Budapest szívében English text below! Kevés hasonlóan megismételhetetlen adottságú lakás létezik, ...
212 000 000 HUF
2 185 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (14795244)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Polgári lakás eladó Terézváros szívében, a Desseffy utca közelében ENGLISH description BELOW! ! Budapest VI. kerületében, Teré...
158 000 000 HUF
1 680 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94264574)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
> Befektetők figyelmébe ajánljuk ezt a kivételes adottságú, magas minőségben felújított lakást Budapest szívében, a VI. kerüle...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (46792498)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (72343374)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Árcsökkenés! Eladó sorház Budapest, XXIII. kerület közkedvelt részén! Budapest XXIII. kerületének egyik kedvelt utcájában kíná...
99 900 000 HUF
1 029 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (81857375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kispesten zöldövezeti garzonlakás, akár befektetésre! ! ! Eladásra kínálok a XIX. kerületben Kispest zöldövezetében egy...
51 900 000 HUF
1 922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63434167)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
****Kompakt otthon, nagyvárosi kényelemmel**** Eladó felújított, világos garzonlakás a Kálvária téren - remek elhelyezkedés, a...
47 900 000 HUF
1 294 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (44974839)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59497331)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületének Terézváros városrészében, a Desseffy utca szomszédságában, eladó egy 2. emeleti, 94 m2-es, kétszobás, ...
158 000 000 HUF
1 680 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (27587545)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fedezze fel Kőbánya-Kertváros titkát: tágas, 4 szobás penthouse várja új tulajdonosát! Fiatal felnőttek figyelem! Képzeld el, ...
165 000 000 HUF
1 513 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (57526332)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok a VII. kerületben, a Kertész utcában egy 93 m²-es, 3. emeleti, 3 szobás, utcai, tehermentes lakást, amely felú...
112 000 000 HUF
1 204 301 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (41148743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan prémium minőségű felújításon esett át, melynek során a legkiválóbb minőségű anyagokat használták fel, a lakás minde...
249 900 000 HUF
2 807 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (98954436)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Polgári elegancia, befektetési lehetőség a Városliget szomszédságában Vannak lakások, amelyeknek lelkük van. Ez az 1910-ben ép...
204 400 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (75185556)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Wekerlei Életérzés: Saját Kerttel rendelkező Lakás a Barátok közt Helyszínén! Eladóvá vált egy igazi gyöngyszem a XIX. kerület ...
66 700 000 HUF
1 235 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (44174129)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 1. kerületben a Várnegyed lábánál, eladó egy Horváth kertre panorámás 2. emeleti, 92 nm nagyságú erkélyes, jó állapotú...
156 000 000 HUF
1 695 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal