Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14221 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 221 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24737333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Körúton belüli, pillanatnyilag is rövidtávú bérbeadással működő, 2 apartmanná kialakított ingatlan eladó a Kertész utcában. Kom...
99 990 000 HUF
1 492 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53693447)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, napfényes, galériás lakás a Corvin-negyedben Költözzön egy tágas, világos otthonba a belváros szívében! Ez a lakás ...
86 000 000 HUF
1 116 883 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73484299)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a blaha lujza tér KÖZELÉBEN! Budapest egyik legjobb közlekedésű részén, a Blaha Lujza tér szomszédságában megvéte...
82 000 000 HUF
1 138 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (48731837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó új építésű lakás a XI. kerületben, Madárhegy csendes mellékutcájában! Amerikai konyhás 4 hálószobás teraszos, kertkapcsol...
260 360 000 HUF
2 304 070 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (66154899)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szép házban 2 lakás EGYBEN! Eladó 2 felújított lakás a VII. kerület szívében. Az ingatlan egyben ~65nm (tulajdoni lapon 58nm! )...
99 900 000 HUF
1 722 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32134299)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
AVII. Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában eladó ez a teljes körűen felújított 57 nm-es, tágas terekkel rendelkező lakás. Az 191...
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44792347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Páratlan ajánlat a piacon:fix 3%-os otthon start hitelre alkalmas, belső 2 szintessé, funkcionálisan 1+3 félszobássá alakított ...
52 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73694436)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a 7. kerületben, a Városligethez közel sportos embereknek! Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 77 nm-es, 2 szobás la...
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (96414494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó Új Építésű, Kétszintes Lakás Kertkapcsolattal Madárhegyen! Budapest XI. kerületében, Madárhegy csendes, zöldövezeti mel...
244 200 000 HUF
2 142 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (97839328)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó erkélyes garzonlakás! Az egyetlen erkélyes lakás az 5 közül! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított in...
53 900 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29996445)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest frekventált részén, a Rákóczi úton elhelyezkedő 76 m²-es lakás. Az ingatlan az utcára néz, így garantálva, hogy ...
79 000 000 HUF
1 039 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54767859)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Befektetés a belváros szívében azonnali lehetőség a Rákóczi úton! Eladó a Rákóczi úton, a Blaha Lujza tér és a Keleti pályaudva...
96 900 000 HUF
1 275 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74517874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy teljes körűen felújított, azonnal költözhető lakás a Corvin Plazánál! a 8. kerületben kínálunk eladásra a Corvin Plaz...
84 900 000 HUF
1 632 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (66665895)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sasad egyik csendes utcájában eladó, kertkapcsolatos, 117 nm-es, három teraszos lakás, teremgarázs hellyel és tárolóval. A hár...
199 900 000 HUF
1 708 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (37519699)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Molnár utcában, 1895-ben épült nagyon szép, eklektikus bérház első szintjén kínáljuk eladásra, ezt az összesen 115 nm-es 5 szob...
144 900 000 HUF
1 478 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (56444567)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Budapest 11. kerületében Sáfrány utcában egy 10 emeletes társasházban 2. emeleti 45 m2-es panel lakást. a lak...
69 900 000 HUF
1 553 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33934133)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tágas, felújítandó lakás a Palotanegyed szívében Bródy Sándor utca A Palotanegyed egyik legszebb, karbantartott, liftes ...
110 000 000 HUF
1 134 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (59757954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség a x. kerületben 3 szobás, földszinti panel lakás azonnali költözéssel! Eladó Budapest x. kerületében egy 3 sz...
63 490 000 HUF
1 007 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (28935241)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, napfényes, galériás lakás a Corvin-negyedben Költözzön egy tágas, világos otthonba a belváros szívében! Ez a laká...
86 000 000 HUF
1 116 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (67554493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal