Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14340 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 340 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33934133)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tágas, felújítandó lakás a Palotanegyed szívében Bródy Sándor utca A Palotanegyed egyik legszebb, karbantartott, liftes ...
110 000 000 HUF
1 134 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (59757954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség a x. kerületben 3 szobás, földszinti panel lakás azonnali költözéssel! Eladó Budapest x. kerületében egy 3 sz...
63 490 000 HUF
1 007 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (28935241)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, napfényes, galériás lakás a Corvin-negyedben Költözzön egy tágas, világos otthonba a belváros szívében! Ez a laká...
86 000 000 HUF
1 116 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (67554493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (23455985)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (52837637)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fény, tér és nyugalom a város felett Eladó felújított panellakásKépzeld el, ahogy reggelente a 8. emeletről kitekintve indítod ...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57944395)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egyedülálló Napfényes Otthon Eladó, Csendes Erdőszéli Környéken Fedezze fel ezt a különleges, napfényes ingatlant, ami kétgener...
149 900 000 HUF
1 153 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (31658644)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Értékállóság, korszerűség, gazdaságosság, kiváló befektetés. Könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúra mellett a 7. ke...
68 845 595 HUF
2 086 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (98382829)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XI. kerület kedvelt részén, az Etele úton egy 49 nm-es, ötödik emeleti, jó állapotú panellakás. Az ingatlan tágas és ...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53877967)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Megvételre kínálok Budapest VIII. kerületében a Százados-negyedben egy 3 szobás, 59 nm-es lakást, újszerű társas házban*** ...
92 500 000 HUF
1 567 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (87681928)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (83675329)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Autentikus tégla lakás eladó a Móricz Zsigmond körtéren Befektetésre is Kiváló! XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2 sz...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (54266385)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy napfényes, 3. emeleti lakást a 12. kerületben, a Királyhágó téren. a lakás az épület zárószintjén helyezk...
114 900 000 HUF
1 532 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (48314432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Panorámás, kiváló elosztású 60 nm-es lakás, Buda szívében ritka lehetőség igényes környezetben! Eladó egy 60 nm-es, tégla építé...
108 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (66244352)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó az Óhegy park szomszédságában, a Sörgyár utcában egy, világos, jó állapotú, nappali+1 szobás, 56m2-es, III. emeleti, lakó...
62 500 000 HUF
1 116 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89384288)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
❗️Okos otthon - Corvin negyednél Új építésű lakások még bevezető áron! Otthon / Befektetés ⏺️ Lokáció: - 08. kerület dinamik...
99 990 000 HUF
1 515 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47357289)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Projekt bemutatása Új lakások – Harmónia Liget Csendes, közel nulla energiaigényű, hatlakásos társasházi lakások kertvárosi kö...
99 900 000 HUF
1 513 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84442394)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szuper családias környezet! Új lakások – Harmónia Liget Csendes, közel nulla energiaigényű, hatlakásos társasházi lakások kert...
73 000 000 HUF
1 460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (65971982)