Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14437 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 437 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (12879377)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium újépítésű otthonok őrmező zöldövezetében! Budapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Őrmezőn kínálunk eladásra...
183 300 000 HUF
2 291 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb lakás hirdetés (41385422)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kelenvölgy és Albertfalva határán, a közkedvelt Solt utcai lakóparkban eladó egy első emeleti, 109 nm-es, erkélyes, kiváló adot...
137 000 000 HUF
1 256 880 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73397215)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Portaszolgálatos épületben, ízléses, stúdió eladó* Magház épületben (2002)* II. emeleten* 31 m2 alapterülettel* Önálló helyrajz...
59 900 000 HUF
1 932 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73332998)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított ingatlan egyik lakása a Rózsák terénél. Teljeskörű...
43 900 000 HUF
1 513 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44834871)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ráday leírások *****Verhetetlen áron, szuper kialakítású ingatlan a IX. kerületben a Bakáts térnél! ***** Frissen felújított, ...
22 500 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (19977579)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Olcsó ingatlan, szuper kialakítás, kettőt egyben! Frissen felújított, felújítás óta nem hasznosított, 44 nm-es (1+2 félszobás...
49 900 000 HUF
623 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (46337223)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Frissen felújított, felújítás óta nem hasznosított, egy 1 + 2 félszobás szuterén ingatlan, (44 nm) ingatlan, melynek fenntartás...
43 900 000 HUF
997 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65358497)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 327 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Olcsó ingatlan, szuper kialakítás! Frissen felújított, felújítás óta nem hasznosított, 6 nm-es (1+2 félszobás) ingatlan, mely...
20 500 000 HUF
62 691 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (64321126)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy felújított, 81 m²-es, 2+1 szobás otthon a XII. kerület egyik legkedveltebb részén, Mártonhegyen, kiváló közlekedéssel...
149 900 000 HUF
1 850 617 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (72427454)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lokáció az Ecseri út és Pöttyös u-i megállók között. 2 Nagy szobás, 56 m2-es, teljesen kiürített, azonnal költözhető, ré...
67 200 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (44398952)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy kitűnő adottságokkal rendelkező, teljes körűen felújított lakás a Széna téren, a Mammut bevásárlóközponttal szemben. ...
189 000 000 HUF
2 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (89553857)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló befektetési LEHETŐSÉG! Eladásra kínáljuk a Semmelweis utcában, ezt a kettéosztott, teljesen külön bejáratokkal rendelk...
179 000 000 HUF
1 790 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (34475877)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a Leányka utcában 1970-es évek elején épült, panelprogramos 9-ik emeleti 59nm-es lakás. Az ingatlanban tágas világos napp...
70 000 000 HUF
1 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (23267388)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kész lakások Péterhegyen, az OTP Ingatlanpont projektértékesítő szakértőitől. OTP hitelekhez kamatkedvezményt adunk a nálunk ...
104 648 000 HUF
1 395 306 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (43947651)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertkapcsolatos újépítésű lakás Péterhegyen, az OTP Ingatlanpont projektértékesítő szakértőitől. Otthon Start Program által n...
99 397 000 HUF
1 529 184 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (52433817)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy 2019-ben teljes körűen felújított, kiváló állapotú 53 nm-es lakás a IX. kerületben, a Nagyvásárcsarnok mellett, közve...
88 900 000 HUF
1 743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (63697225)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Autentikus tégla lakás eladó a Móricz Zsigmond körtéren Befektetésre is Kiváló! XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2 s...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (59429648)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó újszerű, erkélyes lakás a Budai Bolero lakóparkban Alíz utca, XI. kerület Budapest XI. kerületében, a mindig népszerű Bud...
94 900 000 HUF
2 372 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb lakás hirdetés (64973765)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
137 000 000 HUF
1 256 880 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (53342474)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 19. kerületében, a köki Terminál szomszédságában új építésű társasházi lakások hőszivattyús fűtéssel, magas műszaki ta...
76 900 000 HUF
1 450 943 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal