Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14435 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 435 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34237363)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ahol a körút zaja elhallgat! Eladó egy 57 m²-es, amerikai konyhás nappali + 2 szobás, 1. emeleti polgári lakás. Budapest VII. k...
87 500 000 HUF
1 535 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33478447)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított ingatlan egyik lakása a Rózsák terénél. Teljeskörű...
51 900 000 HUF
1 674 193 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78267948)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy tágas, igényesen felújított 123m2-es lakás Budapest szívében, a 7. kerületben! a 4. emeleti, liftes társasházban talá...
209 000 000 HUF
1 699 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (95157742)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy gyönyörűen felújított, világos lakás Krisztinaváros szívében! Kínálunk egy 34 m² alapterületű, másfél szobás társashá...
74 900 000 HUF
2 202 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79645881)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, jó elosztású 2 hálószobás lakás a Garay utcában zárószinti nyugalom, kiváló közlekedésselBudapest VII. kerületében, a ...
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49339418)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
7. kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 32 nm- es világos, ablakos konyhával (8, 8nm) rendelkező, 2. ...
48 000 000 HUF
1 655 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (89973334)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
7. kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 28 nm alapterületű, világos, ablakos konyhával (6, 6 nm), val...
45 000 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (68439855)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó 5 lakás EGYBEN! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított ingatlan a Rózsák terénél. Teljeskörű felújítás...
244 900 000 HUF
1 827 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32732479)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tágas, polgári lakás a Horváth Mihály téren - 95 nm-es, 2 szobás, otthon! Budapest VIII. kerületének egyik legszebb rés...
106 000 000 HUF
1 115 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (78577783)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Új építésű, prémium műszaki tartalmú OTTHON 7. Lakás elosztása:  Földszint:  Előtér | burkolat: kerámia | terület: 5, 32 m2 ...
106 900 000 HUF
1 272 619 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (88566452)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Új építésű, prémium műszaki tartalmú OTTHON 6. Lakás elosztása:  Földszint: Előtér | burkolat: kerámia | terület: 3, 38 m2 Mo...
117 900 000 HUF
1 355 172 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (23643694)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új építésű, prémium műszaki tartalmú OTTHON 1. Lakás elosztása: Földszint:  Előtér | burkolat: kerámia | terület: 2, 52 m2 M...
114 900 000 HUF
1 367 857 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (65389813)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új építésű, prémium műszaki tartalmú OTTHON 2-3 lakás elosztása:  Földszint  Előtér | burkolat: kerámia | terület: 3, 33 m2 M...
99 990 000 HUF
1 111 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74975933)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Ingatlan HELYSZÍNE: Eladásra kínálok egy 2017-ben teljes körűen, lakberendező közreműködésével felújított fiatalosan berendezet...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (36854334)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest egyik legelőkelőbb zöldövezeti negyedében, Mártonhegy csendes, ősfás utcájában kínáljuk megvételre ezt a különleges ha...
159 900 000 HUF
1 974 074 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (44777865)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Képzelje el, hogy egy olyan otthonra talál, amely tökéletesen illeszkedik igényeihez, mindemellett pedig Budapest 21. kerületén...
66 990 000 HUF
1 263 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (21737758)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a VII. kerület Akácfa utcában ez a 65m2-es első emeleti lakás! Szuper lokáció befektetésre vagy akár első lakásnak jó á...
74 900 000 HUF
1 152 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (78342616)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a Hunters Ingatlaniroda kínálatában egy hangulatos, 23 nm-es garzon a Rákóczi úton – tökéletes első otthon vagy befekteté...
42 900 000 HUF
1 865 217 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53343774)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó stílusos galériás mini lakás a Király utcában kis méret, nagy lehetőség! Budapest szívében, a Király utca egyik legszeb...
55 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33729379)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó csepelen a plázához közel egy nagy szeparált terasszal rendelkező 39 nm-es sorházi LAKÁS**** Az udvarban 3 lakás van, - ...
39 900 000 HUF
1 023 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal