Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14435 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 435 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (75435929)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. Ker. -Ben, a rohamosan fejlődő, újépítésekkel tarkított Orczy negyedben, Visi Imre utcában eladó világos, földszinti, fel...
45 000 000 HUF
1 406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (74433742)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó lakás Csepelen, rendezett, csendes udvarban! Csepelen, nyugodt környezetben eladó egy 44 m²-es, 2 szobás la...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34497135)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a lX. kerületben a máv lakótelepen egy 69 nm-es, tehermentes, , AZONNAL költözhető! ! ! 2 Szobás, második emeleti (( lift...
70 000 000 HUF
1 014 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (13732443)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két lakás, egy befeketés Budapest központjában! Egy ingatlan, de két különálló apartman. a Vörösmarty tér közelében, csendes, s...
233 900 000 HUF
2 751 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39732438)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nagypolgári otthon az Üllői út parkra néző részén! Eladó egy különleges hangulatú, 3 méteres belmagasságú, tágas és kiváló el...
69 500 000 HUF
594 017 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (41452572)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a VI. kerületben, az Andrássy út közelében az Izabella utcában egy 3, 5 szobás, 119 nm-es teljeskörűen felújított 2. emel...
132 000 000 HUF
1 109 243 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73734752)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagy Diófa utca, VII. kerületVilágos, felújított, csendes lakás a belváros szívébenBudapest 7. kerületében, a Nagy Diófa utcába...
126 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (15423558)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros szívében 2 hálószobás, 65 m²-es, nagyon csendes lakás a Bajcsy-Zsilinszky úton -nagyszerű lehetőség befektetőknek vagy...
95 000 000 HUF
1 461 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84414173)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kertész utca Liszt Ferenc Zeneakadémia közelében, kétbejáratos, 100 m²-es, felújítás alatt álló lakás eladó! Budapest szívében,...
120 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49884727)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a szenes hanna parknál! Eladó 68nm-es, 2+1 szobás, földszinti lakás a VII. Rózsa utcában. Az ablakok, a bejárat...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (66226764)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó penthouse lakás Budapest szívében, a 6. kerületben lenyűgöző panorámával a Bazilikára - English belowKivételes lehetőség ...
625 000 EUR
2 540 046 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23773476)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 7. kerületében, az egyik legkedveltebb utcában, gyönyörűen és teljeskörűen felújított állapotban kínáljuk eladásra ezt...
154 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (16545565)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Andrássy út vonzáskörzetében, a Zsidó Történeti Tár melletti épületben, 2 különnyíló szobás lakás! - a megújult, macskaköves Cs...
59 990 000 HUF
1 714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (31543694)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Stílusos, teljesen felújított, 3 hálószobás designlakás a vörösmarty utca elegáns RÉSZÉNBudapest egyik legkapósabb belvárosi ut...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45394395)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bp. VI. K. Andrássy út közelében az Izabella utcában eladó 3, 5 szobás, 119 nm-es teljeskörűen felújított 2. emeleti lakás. Lif...
129 000 000 HUF
1 084 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (53854732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, nagy teraszos, amerikai konyhás lakás eladó a Haller park mellett, kiváló befektetési lehetőségként. a 2000-es években...
97 500 000 HUF
1 839 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72923778)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó két szintes, utcafronti bejáratú lakás/iroda/műhely a VII. kerületben, közel a VárosligethezBudapest VII. kerületében, a ...
69 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (83449992)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes lakás Budapest XXII. kerületében, nagytétény csendes UTCÁJÁBAN! Megvételre kínálok egy kiváló elhelyezkedésű, 5...
70 900 000 HUF
1 266 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (37969413)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó csepelen a plázához közel egy nagy szeparált terasszal rendelkező 39 nm-es sorházi LAKÁS****Az udvarban 3 lakás van - a m...
39 900 000 HUF
1 023 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (36433742)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Corvin sétány végénél, a Szigony utcában eladó lett egy 38 m2-es magasföldszinti lakás tárolóvalJó elosztásának köszönhetően fi...
149 000 EUR
1 418 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal