Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14435 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 435 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94536592)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Terézváros szívében a Kodály Köröndnél eladó, egy 48nm-es tágas kellemes nappalival + hálószobás, kádas fürdővel rendelkező, ...
70 800 000 HUF
1 475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47525446)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest 7. kerületben az Állatorvostudományi Egyetem közelében, Péterfy Sándor utcai, polgári, 3 szobás, 83 nm-es felújí...
76 500 000 HUF
921 686 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53752363)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros szívében 2 hálószobás, 65 m²-es, nagyon csendes lakás a Bajcsy-Zsilinszky úton -nagyszerű lehetőség befektetőknek vagy...
95 000 000 HUF
1 461 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43543632)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom a következő 57 nm-es, galériázott, felújított lakást! Eladó ez a IX. kerületi ékszerdoboz, szinte a Duna parto...
76 900 000 HUF
1 349 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (35439521)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári lakás gyönyörű HÁZBAN! Eladó 89nm-es, 3 szobás, 1. emeleti, erkélyes lakás a IX. kerületben, az Üllői úton. Az inga...
95 500 000 HUF
1 073 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (24234218)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XI. kerület zöldövezeti részén a Mezőkövesd utcában eladó, egy 65 m²-es, +teraszos (2 m²), napfényes és jól alakítható lakás. A...
89 900 000 HUF
1 362 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (67925379)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Budapest határában a 20. kerületben eladó egy 2 szintes beleszeretős kertkapcsolatos sorházi lakás. A lakás tágas terekkel 2 ...
120 000 000 HUF
821 917 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (35743298)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség a IX. kerület szívében 75 m²-es, átalakítható lakás rendezett házban! Eladásra kínálunk egy 75 m²-es, els...
99 900 000 HUF
1 332 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54842794)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Akácfa utcában eladó ez a teljes körűen felújított 57 nm-es, 2 szobás, tágas terekkel rendelkező lakás. A társasházbelső udvar...
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (31838422)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó teljeskörűen felújított, első emeleti lakás a király UTCÁBAN! Budapest, 7. kerület Király utcában, felújított 2 és féls...
95 000 000 HUF
1 301 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (67343355)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi környezetben! XX. kerület, Pesterzsébeten eladó egy jó állapotú, klímás, 65 nm + 16 nm fedett teraszos téglaépítésű ...
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (58957445)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Minden, ami a nyugodt családi élethez kell:Játszótér, óvoda, sportpálya és horgásztó mindössze 3-5 perc sétára! 94 Nm-es kertka...
101 000 000 HUF
1 109 890 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (82593363)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom modern környezetben. Hangulatos lakás eladó Lónyay-telep legszebb részén. Eladó a 18. kerületben Lónyay-tel...
71 200 000 HUF
1 618 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34384737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás, erkélyes, modern lakás a város szívében! Budapest IX. kerületében, a Ráday utca 42. Szám alatt kínálunk eladá...
73 900 000 HUF
2 737 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (26741946)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nappali+1 szobás, erkélyes, modern lakás a város szívében! Budapest IX. kerületében, a Ráday utca 42. Szám alatt kínálu...
120 000 000 HUF
2 448 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (63737355)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás, modern garzonlakás a város szívében! - Ráday 42 Budapest IX. kerületében, a Ráday utca 42. Szám alatt kínálunk...
81 000 000 HUF
2 189 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (99342323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
75 900 000 HUF
2 811 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33744575)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium minőségű újépítésű lakások Péterhegyen modern építészet, zöldtetők, kivételes terek Budapest XI. kerületének egyik leg...
226 800 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (47845981)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
12. kerület farkasvölgy természetközeli otthon prémium minőségben, azonnal KÖLTÖZHETŐ! A 12. kerület egyik legzöldebb, legnyu...
187 900 000 HUF
1 295 862 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (75693648)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
English description BELOW! ! ! Eladó befektetésre is kiváló, 45 nm-es szuterénlakás az Andrássy út közelében Budapest VI. ker...
28 000 000 HUF
622 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal