Eladó lakás Szigetszentmiklós környékén (14435 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 14 435 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48343538)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújítandó lakás a VII. kerületben Eladó egy 34 nm-es, földszinti lakás a VII. kerület csendes, belső udvarára néző rés...
48 900 000 HUF
1 438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31935494)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest egyik legszebb, történelmi hangulatú utcájában, a közkedvelt Palotanegyedben kínálok megvételre egy emeleti, utcai néz...
112 000 000 HUF
1 302 325 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (35984199)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN! Megvételre kínálok a XXII. kerület közkedvelt Nagytétény városrészén egy teljes körűen felújít...
84 900 000 HUF
1 326 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (43366732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fő utcában, Batthyány tér és a Dunapart közelében klasszikus liftes társasház 2. emeletén eladó 4 szobás, világos, 132 nm-es 2 ...
168 000 000 HUF
1 272 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (35479371)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Autentikus tégla lakás eladó a Móricz Zsigmond körtéren Befektetésre is Kiváló! XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2 s...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94734293)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros szívében 2 hálószobás, 65 m²-es, nagyon csendes lakás a Bajcsy-Zsilinszky úton - nagyszerű lehetőség befektetőknek vag...
95 000 000 HUF
1 461 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (64737945)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy tágas, igényesen felújított 123m2-es lakás Budapest szívében, a 7. kerületben! A 4. emeleti, liftes társasházban ta...
209 000 000 HUF
1 699 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49572965)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szerintem ez a lakás csakis Önre vár! -Ha befektetésnek vásárolna; -ha saját célra keres otthont. Eladó egy felújított lakás ...
59 400 000 HUF
836 619 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89239743)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest belső, a Rákóczi úton elhelyezkedő 76 m²-es lakás. Az ingatlan az utcára néz, így garantálva, hogy a lakásban bő...
79 000 000 HUF
1 039 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79392232)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, felújítandó lakás a Palotanegyed szívében! ! Bródy Sándor utca. a Palotanegyed egyik legszebb, karbantartott, liftes po...
110 000 000 HUF
1 134 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (98727229)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rákóczi tér közelében! ! Eladásra kínálok egy 44 m²-es, 2022-ben teljes körűen felújított otthont a, a Német utcában. a lakásb...
66 990 000 HUF
1 522 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (89929627)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó csepelen a plázához közel egy nagy szeparált terasszal rendelkező 39 nm-es sorházi LAKÁS****Az udvarban 3 lakás van - a m...
39 900 000 HUF
1 023 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (49388242)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi környezetben! XX. kerület, Pesterzsébeten eladó egy jó állapotú, klímás, 65 nm + 16 nm fedett teraszos téglaépítésű ...
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi egyéb lakás hirdetés (48737423)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kulcsrakész lakások eladók Csepelen! Vásároljon most kedvező feltételekkel a dinamikusan fejlődő városrészben! Az újépítésű la...
32 900 000 HUF
865 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (87622774)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Tökéletesen kiadható ingatlan, a VII. kerületben az Almássy térnél! ***** Frissen felújított, felújítás óta nem hasznosít...
30 900 000 HUF
686 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35374499)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*****Szuper állapotú, felújítás óta nem lakott, 1 szobás ingatlan a VIII. kerületben, a Kálvária térnél! ***** Frissen felújít...
21 900 000 HUF
912 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (29649844)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Befektetésnek is kiváló, belvárosi ingatlan, kedvező áron! *** Eladó Budapest VI. kerületében, az Andrássy út vonzáskörzet...
28 000 000 HUF
622 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78575797)