Eladó lakás Vecsés környékén (16774 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 774 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (19947384)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Diplomata negyed szélén a Terézváros szívében, 2 szobás lakás várja új tulajdonosát vagy befektetőjét! Diplomatanegyed szélén,...
83 600 000 HUF
1 326 984 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (28433478)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest v. kerületének egyik legjobb részén, a Veres Pálné utca és az Irányi utca sarkán kínálok megvételre egy 71 nm-es, jó á...
109 900 000 HUF
1 547 887 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (87443562)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest VII. kerületének szívében, a Wesselényi utcában kínálunk megvételre egy 147 m²-es, két bejárattal rendelkező nagypolgá...
124 900 000 HUF
849 659 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (77245782)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos 2 szobás lakás eladó kelenföldön 1 db PARKOLÓHELLYEL Eladóvá vált egy: - 74 nm-es, - kertkapcsolatos, - 2 s...
74 900 000 HUF
1 012 162 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (58372933)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom ezt a 86 négyzetméteres 2 szobás teljeskörű felújítást igénylő lakást. A Thököly úton, a villaépületek sorá...
78 200 000 HUF
868 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (54648587)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy exkluzív, 129 m²-es, 3 szoba + nappalis, 3. emeleti lakást a történelmi Belgrád rakpart egyik legjobb rés...
308 261 520 HUF
2 389 624 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi egyéb lakás hirdetés (53763439)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szigetszentmiklós központjában erkélyes, földszinti 2 szobás lakás parkos környezetben eladó. Energetikai besorolás:E Alapte...
59 500 000 HUF
1 081 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti egyéb lakás hirdetés (49249214)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi új építésű lakás! Megvételre kínáljuk Budapest VIII. kerületében, a Mária utcában ezt a 2026-ban befejezett tetőtér...
84 900 000 HUF
1 306 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (67934331)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Panorámás, klímás álomotthon a páskomliget UTCÁBAN! Eladásra kínálunk egy kiváló elosztású, panorámás 70 nm-es, 2+1 szoba + h...
65 000 000 HUF
928 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54835566)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csarnoknegyedben, kiváló elosztású mika minicirkó fűtéses lakás eladó tágas, étkezős méretű konyhával, két különnyíló szobával ...
65 000 000 HUF
1 326 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77634647)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Palotanegyedben, Fodor Gyula által tervezett, századfordulós, liftes ház magas emeletén tágas lakás eladó. A lakás helyiségei...
89 900 000 HUF
1 096 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (82545549)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a Király utcában egy 61 nm-es, jó elosztású lakást, rendezett társasház második emeletén. Az épületben lift...
89 900 000 HUF
1 473 770 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (68535233)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Itt nem csak a kilátás extra, értékálló befektetés a vár ALATT Jöjjön el, nézze meg ezt a Budai vár közelében lévő világos, 2 ...
150 000 000 HUF
2 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47559433)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Új építésű felső szint egy klasszikus belvárosi környezetben – stabil érték, tudatos döntés, jövőálló befektetés, ideális VÁLAS...
64 900 000 HUF
1 802 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (74382957)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes erkélyes lakás eladó! Eladásra kínálok Rákoskeresztúron, a Borsó utcában, egy a nyolcvanas évek közepén épült, négyem...
54 300 000 HUF
1 508 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44529573)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
VII. Bethlen Gábor utcában eladó jó állapotú, napfényes nappali+hálószobás lakás. Eladó a Keleti pályaudvar közvetlen szomszé...
79 900 000 HUF
1 664 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (99925779)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest Középső Ferencváros közkedvelt Rehabilitációs területén 2007-ben épült társasházban modern, kertkapcsolatos, teraszos ...
92 000 000 HUF
1 393 939 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (88479337)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület Csertő utca. Eladó Zuglóban, kiváló közlekedés mellett egy 46 nm-es, másfél szobás, jó állapotú lakás. Az ingatlan ...
59 990 000 HUF
1 304 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39226791)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tökéletes családi otthon a 21. kerület zöldövezetében! Budapest 21. kerületének egyik legcsendesebb, zöldövezeti részén, az Erd...
66 900 000 HUF
955 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (53384997)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Soroksár-Újtelepen egy kiváló ár-érték arányú, 59 m2-es, világos, 1. emeleti, 2 szobás csúsztatott zsalus lakás 4 emelete...
62 900 000 HUF
1 066 101 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Vecsés környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal