Eladó újszerű állapotú lakás - Budapest VII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:22 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:28 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:Földszint
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:DNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Angyal Andrea Judit
+36-(20)-921-9886
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK012835
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Budapest 7. ker.
****Városliget és egyetemek szomszédságában 1+ 1 szobás lakás ****
Budapest. VII. kerületében, a Marek József utcában, a Városligettől pár lépésre eladó 28 m2+ galériás, 1+ 1 szobás, földszinti tégla lakás! a nemrégiben homlokzati felújításon átesett épület egy 1895 körül épült, 3 emeletes, eklektikus stílusú, rendezett társasház, amely Külső-Erzsébetváros (Ligetváros) frekventált, mégis csendesebb részén található. a lakás konyhából, nappaliból, galériából, galériából nyíló szobából, és fürdőszobából áll! Pár éven belüli teljes felújításon esett át, laminált burkolatot kapott, az új hófehér konyhabútorral. a fűtés gáz konvektor, valamint hűtő-fűtő klíma.
A Városliget mindössze néhány perc sétával elérhető, ami sportolási, kikapcsolódási és kulturális lehetőségeket (pl. Múzeumi Negyed) kínál. a Keleti pályaudvar (m2, m4 metróvonalak, vonat, buszok és trolik) 5-7 perc alatt elérhető, így a város bármely pontja gyorsan megközelíthető. a környék népszerű a bérlők körében a közeli egyetemek (pl. Állatorvostudományi Egyetem, McDaniel College Budapest, Budapest Metropolitan Egyetem, Károli Gáspàr Református Egyetem, Semmelweis Egyetem) és a jó ellátottság (boltok, piac, iskolák) miatt.
Referencia szám: lk012835 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Budapest VII. kerületi újszerű állapotú 2 szobás tégla lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VII. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 45 900 000 HUF és mivel az alapterülete 28 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 639 286 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Angyal Andrea Judit összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Kispest összes hirdetése között is.

