Eladó lakás Vecsés környékén (16748 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 748 db
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (33942385)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVII. kerület központközeli, erkélyes, 1+2 félszobás lakás saját tárolóval eladó Eladó egy 58 m²-es, 1+2 félszobás, jó elosztá...
72 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42488774)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, erkélyes lakás Istvánmezőn, a Városliget közelében! Budapest XIV. kerületében kínálunk megvételre egy 93 nm-es, erkély...
99 000 000 HUF
1 064 516 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (22373726)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó 3 szobás, erkélyes lakás garázzsal a XI. kerületben, Sas-hegyen. Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Sas...
95 000 000 HUF
1 338 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (91484337)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
75 900 000 HUF
1 116 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (22139548)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a VIII. kerületben lévő Erkel-házban egy 97 négyzetméteres, háromszobás, erkélyes lakás két teremgarázs beállóval! Az ép...
122 800 000 HUF
1 265 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (98754624)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
TULAJDONOSTÓL Budapest XXII. kerületében, a Nagytétényi úton kínálok megvételre egy 67 nm-es, 1+2 félszobás lakást egy 10 emel...
79 990 000 HUF
1 193 880 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (96288732)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 238 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi lehetőség a 18. kerületben. Eladó a 18. kerületben, Erdőskert városrészben egy 117 nm-es fsz-i lakás, 500 nm-es kertré...
135 000 000 HUF
567 226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (59364567)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest egyik legkeresettebb részén, VI. kerület Belső-Terézvárosban, kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 32 m²-es...
53 500 000 HUF
1 671 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32599294)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Üdv itt, ahol az arányok, a részletek és a történeti közeg együtt adnak biztonságot – döntésekhez, pihenéshez, jelenléthez. – Ü...
229 000 000 HUF
2 573 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (93449296)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest belvárosának egyik hangulatos v. kerületi sétálóutcájában, a Haris köz patinás épületében kínálok eladásra egy 57 nm-e...
125 000 000 HUF
2 192 982 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (26283265)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Az eladó ingatlan az v. kerület frekventált részén a Szalay utcában található. 78 Nm-es, térelosztása remek, 2 tágas szoba, fél...
159 500 000 HUF
2 044 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (98434653)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szoms...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (73734435)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (62245875)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy felújítás alatt álló, 100%-ban igényre szabott tégla építésű lakás Szigetszentmiklós központi, mégis csendes részén. ...
70 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32997476)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
English BELOW A VI. kerületben, az Izabella utca egyik rendezett, modern társasházában eladó egy igényesen felújított, 2 és fé...
166 000 000 HUF
1 886 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67315514)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, nagypolgári hangulat a VIII. kerületben 87 m² újragondolva Eladó egy 87 m²-es, karakteres lakás a VIII. kerületben, aho...
105 000 000 HUF
1 206 896 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (63425357)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XVII. kerület központ közeli, erkélyes, egy 58 nm2-es. 1+2 Félszobás lakás saját tárolóval, egy 4 emeletes, rendezett ...
72 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (71596664)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, praktikus elosztású, erkélyes lakás Budapest XX. kerületének közkedvelt részén, a Topánka utcában, Pesterzsébet városk...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64598473)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű, világos lakás várja első lakóját erkéllyel és TEREMGARÁZZSAL! Eladó egy 2025-ben épült, modern társasház 4. emele...
91 390 000 HUF
1 575 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (68924482)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hársfa sétányon 2 szobás 55nm-es 8. emeleti frissen, teljesen felújított lakás, teljes beredezéssel eladó! A helyiségek tekin...
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Vecsés környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal