Eladó lakás Vecsés környékén (16748 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 16 748 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (66449577)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy újszerű, 2009-ben épült, kertkapcsolatos lakás a Ciprus utcában, kiváló közlekedéssel és infrastruktúrával! A lakás...
92 500 000 HUF
1 445 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (13282135)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
+ Teremgarázs beállóhellyel! ÚJ építésű, teraszos lakás várja első lakóját 2025-ben átadott HÁZBAN! Eladó egy 4. emeleti, ki...
97 490 000 HUF
1 598 196 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (39399935)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVII. kerület központ közeli, erkélyes, 1+2 félszobás lakás saját tárolóval eladó Eladó egy 58 m²-es, 1+2 félszobás, jó eloszt...
72 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77753759)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest belvárosának egyik legdinamikusabban fejlődő részén erkélyes, sarok, napfényes, 177 nm-es nagypolgári lakás! Figyele...
172 200 000 HUF
972 881 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (21797496)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szo...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (78712462)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. kerület Tárna utcában 2 szobás tégla lakás eladó! a helyiségek tekintetében kialakításra került:2 szoba, konyha+étkező, foly...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32943974)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest szívében, a Deák Ferenc tér közvetlen szomszédságában eladó egy minden igényt kielégítő, 98 négyzetméteres, teljes kör...
215 000 000 HUF
2 216 494 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43354997)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, praktikus elosztású, erkélyes lakás Budapest XX. kerületének közkedvelt részén, a Topánka utcában, Pesterzsébet városk...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (53399943)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XVII. kerület központközeli, erkélyes, 1+2 félszobás lakás saját tárolóval eladó Eladó egy 58 m²-es, 1+2 félszobás, jó elosztá...
72 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi panel lakás hirdetés (93984833)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó*****szigetszentmiklóson*****központban*****tehermentes****erkélyes****2, 5 szobás***HITELEZHETŐ LAKÁS! ! ! Eladásra kín...
62 700 000 HUF
1 161 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (12277798)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest, xx. , Pesterzsébet nagyon jó közlekedésű, kertvárosias részén br. 63, Nettó 49 nm-es, másfél szobás, részben má...
56 900 000 HUF
1 161 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47297153)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladásra kínálok egy 2017-ben teljes körűen, belsőépítész bevonásával modernizált, fiatalos stílusban kialakított lakást Budape...
89 900 000 HUF
1 473 770 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (97937523)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
72 500 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (48474549)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54883444)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó üzlethelység, mely lakhatásra is alkalmas a IX. kerületben! *** Eladásra kínálok Ferencváros külső részén egy 63 nm-e...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47491414)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, emeleti lakás ELADÓ! Budapest vii: kerületében, a Nagykörúton belül kínálok megvételre egy 93 nm-es, jó állapotú, 2...
109 900 000 HUF
1 181 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (84325498)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó a VI. kerület frekventált, de csendes részén, a Szondi utcában egy 88 nm-es, első emeleti, kiváló adottságokkal rendelkez...
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57231974)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Belvárosi lakás akár 3%-os Otthon Start hitelre is *** Budapest belvárosában, a 8. kerület közkedvelt részén eladó egy 52 n...
66 200 000 HUF
1 351 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (58674769)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elegancia a belváros szívében párizsi stílus Budapest történelmi központjában Az v. kerület határán, Budapest történelmi közpo...
189 000 000 HUF
2 362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92579944)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szuper ár/érték arány a Teleki téren! ! ! Akár befektetőknek is! A VIII. kerület egyik legfrekventáltabb részén, a Teleki tér...
84 900 000 HUF
964 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Vecsés környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal