Eladó lakás Veszprém 50 millióig (27 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Veszprém 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 27 db
Veszprémen további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Veszprémen
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (77499438)
12 órája a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Völgyhíd panorámás lakás eladó Veszprémben, melynek főbb jellemzői: - csendes, zöld környezetben található - szigetelt, tégla ...
49 000 000 HUF
942 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (85726954)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes panellakás VESZPRÉMBEN! FIGYELEM! - a lakás jó ÁLLAPOTÚ - Tehermentes - Az esetleges elírások, info...
44 900 000 HUF
831 481 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (75634387)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljesen felújított panellakás veszprémben - bakonyi PANORÁMÁVAL! FIGYELEM! – Ritka lehetőség – azonnal KÖLTÖZHETŐ! –...
49 900 000 HUF
924 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (31957722)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Fiatalos, földszinti lakás a jutasi LAKÓTELEPEN Veszprémben, a Damjanich utcában eladó egy felújított, 1+1 szobás, francia erk...
43 900 000 HUF
1 125 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (73765655)
11 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez a 2 szobás, nagy erkélyes lakás egy tégla építésű 4 emeletes ház 1. emeletén található. Ideális választás lehet mindazokna...
46 500 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (25327972)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálunk Veszprém egyik legkeresettebb lakótelepi részén, a Haszkovó utcában, egy 32 m²-es, felújított stúdiólakást,...
37 000 000 HUF
1 156 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (83347373)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egyedi, belvárosi, újszerű állapotú lakás, a polgári stílus SZERELMESEINEK! A Veszprém szívében 1930-ban épült házban kerülte...
44 900 000 HUF
997 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (36536349)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
🏡 Eladó 2 szobás, 52 m²-es, 2. emeleti lakás Veszprémben, Haszkovó 31. Utcában – klímával, alacsony rezsivel! Veszprém kedve...
50 000 000 HUF
961 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (42433343)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Veszprémben az Egyetemvárosban, kedvelt utcában: az Örögárok utcában, 4 emeletes társasházi egységben, 3. emeleti, 44, 24 m2-es...
42 900 000 HUF
975 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (44748433)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Veszprém belvárosában, Üzletházban, külön folyosóról megközelíthető (nem az üzletsoron) 1. emeleti, 43 m2-es, riasztóval elláto...
43 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (53499494)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jó állapotú, 1, 5 szobás panorámás lakás eladó Veszprém Jutasi úton. . A 44 m2-es lakásban kicserélték a burkolatokat. a két ...
43 000 000 HUF
977 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (93675899)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, erkélyes lakás eladó Veszprémben kiváló elosztással, liftes házban Megvételre kínálok Veszprémben egy 52 m²-es, 2 szo...
49 900 000 HUF
959 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (83939737)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 Nm-es, nappali + 1 szobás, 2. emeleti panel lakás eladó Megvételre kínálom 52 nm-es, kiváló elosztású, nappali + 1 külön ny...
50 000 000 HUF
961 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (22533588)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veszprémben, a Stromfeld Aurél u. 9. Számú 10 emeletes liftes társasházban eladó, egy 54 nm. -Es kétszobás, második emeleti pan...
44 900 000 HUF
831 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (43443332)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljes alapossággal felújított garzonlakás, rendkívül alacsony rezsivel eladó Veszprém Vécsey utcában. A hőszigetelt, tégla é...
48 490 000 HUF
1 515 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (45475973)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Veszprém frekventált részén, a Dózsavárosban épülő 43 lakásos, liftes társasházban különböző alapterületű lakások eladók! A m...
47 490 000 HUF
1 187 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (39343514)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség veszprémben – azonnal költözhető, berendezett lakás a HASZKOVÓN Veszprém közkedvelt városrészében, a Haszkovó...
49 990 000 HUF
925 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (72353724)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás udvarral Veszprém-Szabadságpusztán! A lakás főbb jellemzői: -vegyesfalazatú kő-tégla, -új villanyhálózat lett ki...
44 000 000 HUF
1 157 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (74551799)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Veszprémben egy 52 nm-es, 3 szobás kényelmes otthon vagy befektetés! Egy igazán jól használható, 3 szobás, 60 négyzetmé...
47 900 000 HUF
921 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (92588557)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jó helyen lévő, erkélyes panellakás, garzonárban VESZPRÉMBEN! Veszprémben, a Március 15. Utcában, felújítandó, erkélyes panel...
38 900 000 HUF
926 190 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Veszprémen?
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó lakás Veszprémen 50 millióig? Ha Veszprém településen keresel otthont, a lakáskínálat sokszínű – itt érhetők el az eladó Veszprémi lakások (tégla lakások, panel lakások, csúsztatott zsalus lakások). Veszprém megye székhelyeként Veszprém pezsgő lakáspiaccal rendelkezik, ahol a kereslet és kínálat folyamatosan élénk. A klasszikus polgári lakásoktól a modern társasházi lakásokig széles a választék. Ha már tisztában vagy azzal, milyen típusú lakást keresel, érdemes kiválasztani az alkategóriát a könnyebb szűréshez.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Veszprém aloldalt, ahol az összes eladó Veszprémi ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha mégis inkább albérletet keresel Veszprémen, akkor az albérlet Veszprém oldalon nézelődj. Helyi tulajdonosi eladásokért kattints: tulajdonostól eladó ingatlan Veszprém.