Eladó lakás Budapest (24575 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 575 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78877249)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapesten, a VIII. kerületben, a Dobozi utcában egy földszinti, 31 négyzetméteres, másfél szobás lakás. Az ingatlan fe...
42 900 000 HUF
1 383 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (81459284)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó polgári lakás Budapest szívében, a Deák Ferenc tér közvetlen közelében*** Budapest belvárosának egyik legértékesebb l...
185 000 000 HUF
2 102 272 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (59281447)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A Juharliget lakópark egyik legjobb fekvésű, napfényes, erkélyes lakása eladó Csendes, mégis kiváló közlekedésű helyen, metróho...
99 900 000 HUF
1 536 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (78635423)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Eladó prémium stúdió lakás belgrád rakpart, Budapest v. KERÜLET*** Budapest egyik legexkluzívabb lokációjában, a történelmi...
160 500 000 HUF
3 732 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (54443546)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Világos, kétszobás lakás eladó a közkedvelt Naphegyen – saját tárolóval és zárt kerttel*** Budapest i. kerületének egyik le...
72 900 000 HUF
1 822 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (84657737)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Eladó egy 69 nm -es földszinti lakás Zugliget szívében, a MOME-val szemben terasszal, kertkapcsolattal és kerti, zárt autóbe...
154 900 000 HUF
2 244 927 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (47487193)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Eladó 56 nm-es, 3 szobás panellakás Angyalföldön - remek elosztás, kiváló lokáció! *** Budapest 13. kerületében, az Angyalf...
74 900 000 HUF
1 337 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (26843877)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Könnyen kiadható, jó állapotú lakás a XIV. kerületben, zöldövezeti környezetben*** A lakás egy panel társasház VIII. emelet...
63 900 000 HUF
1 161 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (36953599)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó felújított lakás a XI. kerület közkedvelt RÉSZÉN! *** Budapest XI. kerületének egyik legkeresettebb részén, az Allee ...
99 000 000 HUF
1 736 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (78435953)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó, teljeskörűen felújított lakás Budapest IX. kerületében, a József Attila lakótelepen*** Budapest 9. kerületének egyik...
79 900 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (14454642)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
****Panorámás duplex penthouse az Opera mögött, 34 nm-es terasszal**** Budapest szívében, az Opera mögötti elegáns sétálóutcáb...
180 900 000 HUF
1 706 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (14454642)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
180 900 000 HUF
1 706 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73754964)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern, új építésű otthonok Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő városrészében VIII. kerületben egy 45 lakásos, korszerű t...
79 345 000 HUF
1 889 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34741374)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
77 166 250 HUF
1 929 156 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (13533932)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két szobás lakás egy világörökségi részen eladó! Otthon Start Programra megfelelő ingatlan! Wekerletelep egyedi szférájában...
69 900 000 HUF
1 318 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33477389)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest szívében egy, jó állapotú, 82 nm-es 2 nagyszobás polgári lakás, amelyhez egy tágas, 12 nm-es erkély is tartozik....
315 000 000 HUF
3 841 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (72847599)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok a Ráday utca elején egy erkélyes második emeleti, világos, nagy terekkel rendelkező, két külön szobás + nappal...
164 900 000 HUF
2 114 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (13737234)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest 10. kerületében eladó egy 2021-ben épült társasházban elhelyezkedő 1. emeleti, 70 nm-es, amerikai konyhás, 4 szobás la...
114 900 000 HUF
1 641 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (31847947)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Víziváros, Vár aljában a Szalag utcában eladó egy 92 nm-es 3 szobás duplakomfortos, Panorámás polgári lakás. A 15 lakásos tár...
179 900 000 HUF
1 955 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (19892442)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A 16. kerületben a Jókai lakótelep egyik legcsendesebb utcájában eladó egy 68 nm-es, 2+fél szobás lakás! A lakás é-d tájolású...
83 900 000 HUF
1 233 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal