Eladó lakás Budapest (24575 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 24 575 db
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37773732)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerület Törökőr és Herminamező határán kínálunk megvételre egy 37 nm-es, tulajdoni lapon földszinti, valóságban m...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (24737537)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két szobás lakás egy világörökségi részen eladó! Otthon Start Programra megfelelő ingatlan! Wekerletelep egyedi szférájában...
69 900 000 HUF
1 318 867 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (68456717)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest szívében egy, jó állapotú, 82 nm-es 2 nagyszobás polgári lakás, amelyhez egy tágas, 12 nm-es erkély is tartozik....
315 000 000 HUF
3 841 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (84863929)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Rákoskeresztúron a városközpont közvetlen közelében egy teljeskörűen felújított, világos, erkélyes, háromszobás lakás. ...
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (94394882)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. kerület közkedvelt, családias részén, Újhegy zöldövezeti környezetében kínálunk megvételre egy napfényes, 2 szobás, erkélyes...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (37737549)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok a Ráday utca elején egy erkélyes második emeleti, világos, nagy terekkel rendelkező, két külön szobás + nappal...
164 900 000 HUF
2 114 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (65338424)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IX. kerületének egyik legkeresettebb részén kínálunk megvételre egy 2. emeleti, 2 szobás lakást, mindössze 5 perc sétá...
62 900 000 HUF
1 497 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (48795213)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest 10. kerületében eladó egy 2021-ben épült társasházban elhelyezkedő 1. emeleti, 70 nm-es, amerikai konyhás, 4 szobás la...
114 900 000 HUF
1 641 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (38975292)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A 16. kerületben a Jókai lakótelep egyik legcsendesebb utcájában eladó egy 68 nm-es, 2+fél szobás lakás! A lakás é? D tájolás...
83 900 000 HUF
1 233 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (92672743)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Víziváros, Vár aljában a Szalag utcában eladó egy 92 nm-es 3 szobás duplakomfortos, Panorámás polgári lakás. a 15 lakásos társa...
179 900 000 HUF
1 955 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (24648332)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (61437687)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Garay Center felett, 35 nm alapterületű, 1+1 félszobás, IV. emeleti, kiváló állapot...
68 500 000 HUF
1 957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (33292193)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békásmegyer egyik legkedveltebb, Rókahegy felőli részén kínálunk megvételre egy újonnan felújított, gépesitett, bútorozott laká...
69 500 000 HUF
1 390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (27419942)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A dinamikusan fejlődő Corvin-negyedben kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, teljes körűen és kompromisszumm...
84 900 000 HUF
1 163 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (21723961)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A VIII. kerület folyamatosan fejlődő részén mindössze 4 perc sétára a Blaha Lujza tértől eladó egy 27 nm-es, 2. emeleti, téglaé...
35 900 000 HUF
1 329 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (49744419)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás, teljeskörűen felújított otthon a XI. kerület szívében ŐRMEZŐN! Eladó egy 49 nm-es, világos, keleti fekvésű, beépít...
78 000 000 HUF
1 591 836 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (93173742)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A főváros szívében, az v. kerület egyik legkedveltebb részén kínálunk eladásra egy rendkívül nyugodt és világos, kétszobás laká...
83 900 000 HUF
1 678 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47134928)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, erkélyes lakás a Corvin-negyed szívében! Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén, a közkedvelt...
77 500 000 HUF
1 230 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (23963353)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényben úszó, budai hegyekre panorámás, kiváló elosztású lakás 2. kerületben Zsigmond tér szomszédságában ELADÓ! Budapest ...
99 850 000 HUF
1 849 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (35433934)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csodás 3 szobás lakás a rózsadombon ELADÓ! Budapest II. kerületének egyik legpatinásabb részén a Rózsadombon (Vérhalom városr...
235 000 000 HUF
1 835 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?