Eladó nyaraló Jász-Nagykun-Szolnok megye 40 millióig (61 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó nyaraló Jász-Nagykun-Szolnok megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 61 db
Eladó Tiszaföldvári hétvégi ház hirdetés (39557493)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 170 m2
Szobaszám: 1
Jász-Nagykun-Szolnok megye. Eladásra kínálunk Tiszaföldváron, a város ferekventált részén, a helyi termálvizes strand közvetlen...
21 990 000 HUF
467 872 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői hétvégi ház hirdetés (97345456)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1613 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Cserkeszőlő csendes, a fürdőhöz és a központhoz közeli dűlőjében, rendezett kö...
14 999 000 HUF
249 983 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszaföldvári hétvégi ház hirdetés (54753351)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 170 m2
Szobaszám: 1
21 990 000 HUF
467 872 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavárkonyi hétvégi ház hirdetés (64422434)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1135 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
A CasaNetWork   Szolnoki irodája megvételre kínálja a tiszavárkonyi szőlőkben lévő faházat! A hétvégi ház főbb jellemzői: Az...
5 800 000 HUF
161 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaugi hétvégi ház hirdetés (87787561)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy könnyűszerkezetes 25 nm-es nyaraló 800 nm-es telken TISZAUGON. Az ingatlan ára mindössze 8. 990. 000 Ft, ami kiváló...
8 990 000 HUF
359 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői hétvégi ház hirdetés (23699844)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1613 m2
Szobaszám: 2
14 999 000 HUF
249 983 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mesterszállási hétvégi ház hirdetés (22543663)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 1
Eladó vízparti nyaraló Mesterszállás – Harangzug üdülőövezetben! Képzeld el, ahogy reggel a saját stégedről figyeled a víz tü...
25 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki hétvégi ház hirdetés (78879739)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 1
Szolnokon, a Holt-Tiszánál, a Hamvas utcában eladó egy állandó lakhatásra is alkalmas felújított faház. Az ingatlan 30nm, 1 szo...
27 900 000 HUF
930 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői hétvégi ház hirdetés (34223537)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1613 m2
Szobaszám: 2
14 999 000 HUF
249 983 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abádszalóki hétvégi ház hirdetés (62945877)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 77 m2
Szobaszám: 2
Mobilház eladó a Tisza-tó egyik legjobb helyén – Abádszalók, Szalók Yacht Klub! Eladó egy kiváló állapotú, teljesen berendeze...
25 800 000 HUF
645 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti hétvégi ház hirdetés (54354345)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 2
A jászberényi CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál - Jászapáti turisztikailag kiemelt részén - egy 32 m2-es hétvégi házat...
10 900 000 HUF
340 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői hétvégi ház hirdetés (36713532)
74 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 697 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy 2005-ben épült könnyűszerkezetes téliesített nyaraló cserkeszőlőn. Az ingatlan ára mindössze 10. 990. 000 Ft, ami kiv...
10 990 000 HUF
289 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki hétvégi ház hirdetés (44353834)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 260 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Szolnok, Alcsisziget városrészen 24 m2 hasznos alapterületű hétvégi ház, 4 m2 nagyságú tárolóval...
21 990 000 HUF
916 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri hétvégi ház hirdetés (27788841)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 970 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Mezőtúron, nyugodt, vízparti környezetben egy 32 nm-es, 2 szobás faházat egy 9...
18 500 000 HUF
578 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászszentandrási hétvégi ház hirdetés (59427468)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1348 m2
Szobaszám: 3
Eladó Nyaraló Jászszentandráson: a Nyugalom és Természet Oázisa Szeretne egy csendes, nyugodt helyen pihenni, ahol a természet...
24 000 000 HUF
282 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaugi hétvégi ház hirdetés (54814216)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 655 m2
Szobaszám: 4
Az ingatlan felújítandó, de a hely mindent visz! Ez az ingatlan tökéletes választás mindazoknak, akik kivételesen szép, különle...
17 900 000 HUF
238 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi hétvégi ház hirdetés (88353773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: 812 m2
Szobaszám: 1
Megfizethető ár*távol a város zajától*madárcsicsergős környezet! ! ! ! ! 4. 900. 000 FT! ! ! ! Megvételre kínálok Törökszentm...
4 900 000 HUF
306 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői hétvégi ház hirdetés (27499288)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Cserkeszőlő csendes utcájában, rendezett környezetben egy 73 nm-es, vegyes fal...
19 000 000 HUF
260 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszapüspöki hétvégi ház hirdetés (39541434)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 900 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: n/a
Tiszapüspöki üdülő övezetében egy erdő szélén, hatalmas ősfák ölelésében, a Tisza partján eladó 90m2-es nyaraló. Az ingatlan cö...
19 500 000 HUF
21 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki hétvégi ház hirdetés (74283437)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: n/a
Szolnok Alcsiszigeten eladó egy 24m2-es nyaraló 9m2 fedett terasszal, mely 365m2 telken helyezkedik el. Az épület 1972-ben épül...
21 950 000 HUF
914 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való nyaralót Jász-Nagykun-Szolnok megye területén?
Találd meg álmaid nyaralóját a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Jász-Nagykun-Szolnok megyei nyaralók között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes nyaraló típus (üdülő, hétvégi ház) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.