Eladó nyaraló Jász-Nagykun-Szolnok megye 40 millióig (61 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó nyaraló Jász-Nagykun-Szolnok megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 61 db
Eladó Cserkeszőlői hétvégi ház hirdetés (89759974)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Cserkeszőlő csendes utcájában, rendezett környezetben egy 73 nm-es, vegyes fal...
19 000 000 HUF
260 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki hétvégi ház hirdetés (23635784)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1
Jász-Nagykun-Szolnok megyében, kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! A Holt-Tisza varázslatos közelségében, csupán pár pe...
24 950 000 HUF
831 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Öcsödi hétvégi ház hirdetés (39334975)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 2152 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Öcsöd külterületén, Harangzugi üdülősorral szemben 2152 m2-es víparti szántó eladó! A terület 21 méter vízparttal rendelkezik,...
7 000 000 HUF
3 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti üdülő hirdetés (84772323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó üdülő övezetben csendes nyugodt részen 42nm es téliesített házikó.
15 900 000 HUF
378 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abádszalóki hétvégi ház hirdetés (77273944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 5
Abádszalókon Jász-Nagykun-Szolnok vármegye egyik legfelkapottabb környékén kínálunk eladásra egy rendkívül vonzó, 95 négyzetmét...
32 000 000 HUF
290 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szelevényi hétvégi ház hirdetés (99374466)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 1709 m2
Szobaszám: 1
Csendes, nyugodt környék - 37nm hasznos alapterület - beépített tetőtér - 2x erkély - 1 vagy 2 szoba a tetőtérben - nappali - k...
9 900 000 HUF
202 040 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szajoli hétvégi ház hirdetés (74497748)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 2
A  Szolnoki  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Szajolban, közvetlen vízparti nyaralót. A szajoli nyaraló jellemzői: ...
23 500 000 HUF
618 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cibakházai hétvégi ház hirdetés (25124965)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: 2
A  Martfűi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Cibakházán egy festői környezetben lévő nyaralót! Az eladó nyaraló főbb ...
23 900 000 HUF
367 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vezsenyi hétvégi ház hirdetés (76279422)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 1
Fedezze fel ezt a varázslatos nyaralót Vezsenyben, amely ideális választás lehet a pihenésre vágyók számára. Az ingatlan a Tisz...
18 900 000 HUF
320 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki hétvégi ház hirdetés (34774394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
A Szolnoki  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy tetőteres, saját stéggel rendelkező nyaralót fedett terasz 2005-ben ...
24 900 000 HUF
508 163 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki hétvégi ház hirdetés (96954357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 758 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Szolnok-Szandaszőlősön egy  tetőteres, 30m2-es, 1 szobás, konyhás, spajzos, mosdós+wc-s kisházat. A felső sz...
13 900 000 HUF
463 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki hétvégi ház hirdetés (69945547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: n/a
Szolnokon eladó egy 20 nm-es nyaraló. Az ingatlan Déli fekvésű, 719nm-es telken található, felújítandó nyaraló. Ideális azok ...
8 500 000 HUF
425 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki hétvégi ház hirdetés (44794865)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 1880 m2
Szobaszám: 1
A  Martfűi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Szolnokon az Alcsi Szigeten egy hétvégi házas nyaralót! A nyaraló főbb j...
38 900 000 HUF
1 023 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martfűi hétvégi ház hirdetés (29755479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1970 m2
Szobaszám: 1
A Martfűi CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Martfűn egy reprezentatív nyaralót! Építő anyaga tégla, tetőfedő anyag cs...
24 500 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári hétvégi ház hirdetés (63565734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
A  Martfűi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Tiszaföldváron egy nyaralót! A nyaraló főbb jellemzői: - 350 m2-es telk...
16 900 000 HUF
338 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abádszalóki hétvégi ház hirdetés (33382435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 2
Abádszalók üdülőterületén, kifejezetten nyugodt, csendes utcában, jó környéken, eladó egy 2025-ben épült, új építésű nappali+2 ...
40 000 000 HUF
645 161 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki hétvégi ház hirdetés (95364223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1880 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szolnokon, az Alcsiszigeten egy 4 éve felújított, 40 nm-es szigetelt faház, 1880 nm-es telken, saját stég! 50Nm fedett te...
36 900 000 HUF
567 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berekfürdői hétvégi ház hirdetés (74344454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Berekfürdő csendes, nyugodt utcájában, mégis közel a központhoz 40 nm-es hétvégi ház, 300 nm-es telken eladó! Az ingatlan mér...
30 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti hétvégi ház hirdetés (74527749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Jász-Nagykun-Szolnok megyében, Jászapátin egy 55 nm alapterületű nyaralót kb 500 nm telken. Az ingatlan nappa...
14 990 000 HUF
272 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszapüspöki hétvégi ház hirdetés (37328527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tiszapüspöki üdülő területén, nyaraló eladó! Amit az ingatlanról tudni kell: - 1980-as években beton alapon, téglából épült ...
12 500 000 HUF
480 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való nyaralót Jász-Nagykun-Szolnok megye területén?
Találd meg álmaid nyaralóját a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Jász-Nagykun-Szolnok megyei nyaralók között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes nyaraló típus (üdülő, hétvégi ház) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal