Eladó ingatlan Bácsalmás 15 millióig (23 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bácsalmás 15 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 23 db
Bácsalmáson további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Bácsalmáson
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (64353614)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 333 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 71 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha, étkező, k...
9 500 000 HUF
133 802 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (46454533)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Bácsalmás településen kínálunk megvételre egy 114 m²-es, vegyes falazatú parasztház jellegű családi há...
9 800 000 HUF
85 964 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (34632176)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 118 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, nappali, konyha+...
6 990 000 HUF
59 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (93132919)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3
6 990 000 HUF
59 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (53534342)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 979 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, Rudics utcában 89 m2-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, el...
9 600 000 HUF
107 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási egyéb iroda hirdetés (43954832)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 282 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Bácsalmás központjában, 282 nm-es, emeleti iroda eladó. Található benne egy 235, 5 nm-es munkatér, egy 26, 9 ...
11 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (39883721)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 1169 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Bácsalmás városban egy családi házat. Az ingatlan 137 m2. -Es és 1169 m2. -Es telken h...
13 500 000 HUF
98 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (64193578)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 767 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, csendes, nyugodt környéken, 105 nm-es, felújítás alatt álló családi ház eladó. Az ingatlan tégla s...
8 500 000 HUF
80 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (86933898)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 145 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, konyha+étkező, n...
4 990 000 HUF
34 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási tégla lakás hirdetés (45265894)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 86 m2-es, felújítandó, földszintes lakás eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szob...
7 500 000 HUF
87 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (96667473)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 2336 m2
Szobaszám: 2
Kedvező árú családi ház eladó Bácsalmáson – nagy telekkel Bácsalmáson, a szerb határ közelében kínálom megvételre ezt a kiváló...
7 800 000 HUF
121 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (97826729)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács -Kiskun vármegye Bácsalmás városában 1981-ben épült 100 m2-es családi ház 563 m2-es telekkel eladó, földszinti lakásra cse...
13 500 000 HUF
135 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (46963988)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 799 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 146 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, konyha+étkező, k...
10 990 000 HUF
75 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (92777793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 872 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegye Bácsalmás településen egy 75 m2-es családi házat 13. 500. 000 Ft irányáron. Az 1980-as ...
13 500 000 HUF
180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási termőföld, szántó hirdetés (61944343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 5310 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun vármegye, Bácsalmás külterület – két szomszédos földterület egyben eladó Bácsalmás és Madaras között, aszfaltos út...
1 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási egyéb üzlethelyiség hirdetés (88438417)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 850 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, a város központi részén 850 nm-es többcélú ingatlan eladó. Az épület beton alapra tégla falazattal...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási tégla lakás hirdetés (44942229)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, központjában, 62 nm-es lakás eladó. a tégla falazatú ingatlanban található kettő szoba, nappali, k...
12 990 000 HUF
209 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (35673827)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1082 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, összközműves, 100 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, na...
14 390 000 HUF
143 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (43334223)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 767 m2
Szobaszám: 4
Bácsalmáson központhoz közel eladó 105 m2-es felújítás alatt álló családi ház 767 m2 telekkel. Kialakításra került benne 3 szob...
8 500 000 HUF
80 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (87918834)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1098 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, egyik csendes utcájában eladó egy 107 m²-es, vegyes falazatú, felújítandó családi ház, amely 1098 ...
9 200 000 HUF
85 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó ingatlant Bácsalmáson?
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ingatlanok Bácsalmáson 15 millióig? Bácsalmás településen is érdemes körülnézni, mert itt jelennek meg az eladó házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. Ez a Bács-Kiskun megyei kisváros családbarát hangulata és fejlődő infrastruktúrája miatt kedvelt választás. Az ingatlankínálatban sokféle típus megtalálható, a lakásoktól a telkekig. Eldöntötted, milyen típusú ingatlant keresel? Akkor szűkítsd a keresést kategóriával, vagy keresd az oldalon az eladó Bácsalmási házakat, itt az eladó lakásokat Bácsalmáson, ezen az oldalon az eladó Bácsalmási telkeket.