rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Kisnémedi tégla lakás hirdetés (24329244)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bővebb információ és megtekintés: Cseh Mária +36706265388 Kisnémedi központjában 118 m2-es, 4 szobás, felújított tégla lakás 1...
60 000 000 HUF
508 474 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Galgamácsai tégla lakás hirdetés (84524863)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Pest vármegyei Galgamácsán található, 65. 59 Nm alapterületű tégla építésű felújítandó lakás, ideális választás mind azok szá...
41 900 000 HUF
598 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácegresi tégla lakás hirdetés (45343277)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó a Cserhát és a Gödöllői-dombság találkozásánál, festői környezetben fekvő Vácegresen egy 49 m2-es, jó állapotú lakás. Az...
42 800 000 HUF
910 638 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisnémedi tégla lakás hirdetés (75416349)
10 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
60 000 000 HUF
508 474 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti tégla lakás hirdetés (16943795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Minőségi kivitelezőtől eladó új építésű ikerházfél Vácrátót fejlődő új építésű lakóparkjában! Céges, új építésű ingatlan mind...
89 900 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti tégla lakás hirdetés (99733636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Közvetlenül egy erdő mellett, csendes környezetben duplakomfortos, 4 szobás ingatlan eladó. A társasházban, mely 2023-ban épü...
93 900 000 HUF
1 020 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi tégla lakás hirdetés (74839349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Erdőkertes frekventált részén, a központhoz közel, eladó egy három lakásos társasház egyik lakása. Minőségi anyagokkal kivitel...
125 000 000 HUF
781 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (59395639)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Vácon, Deákvár frekventált részén lévő, beépítésre váró tetőtér! A víz és szennyvíz kiállást már felvitték, az áramot m...
18 500 000 HUF
201 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb lakás hirdetés (41933245)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Vác Alsóvároson egy utcai bejáratos üzlethelyiséget. Az üzlet frekventált helyen van, alapterülete 13 nm, j...
19 990 000 HUF
1 537 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszódi tégla lakás hirdetés (45542637)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1723 nm-es telken található 36 nm-es felújítandó (bontandó) társasházi lakás! a tágas telek kiváló lehetőséget kínál befe...
22 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csécsei egyéb lakás hirdetés (43157264)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
✨ Eladó működő üzlethelyiség Csécsén – Söröző és Lottózó egyben ✨ Nógrád megyében, Budapesttől mindössze 60 km-re, Csécse főut...
24 600 000 HUF
123 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (35721763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó földszinti lakás Vác egyik legkedveltebb részén, a Burgundián! 35 Nm-es, felújítandó földszinti sorházi lakás ideális v...
27 500 000 HUF
785 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (62197756)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kertkapcsolatos lakás eladó Vác–Deákváron! Csendes környezet - Saját telekrész - Alacsony rezsi Vác–Deákvár kedvelt részén, ...
29 900 000 HUF
996 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (23353956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vácon központi helyen, négylakásos társasház földszintjén eladó 32 nm-es téglalakás. Nappali, konyha-étkező kialakítású, ille...
31 900 000 HUF
996 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (43573226)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Vác belvárosában eladó egy 33 nm-es, közös udvaros lakás, amely ideális választás lehet akár első lakásnak, akár befektetésnek....
32 000 000 HUF
969 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (88676948)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vácon központi helyen, négylakásos társasház földszintjén eladó 35 nm-es téglalakás. Nappali, konyha-étkező elrendezésű, ille...
34 900 000 HUF
997 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (98472973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VÁC-BELVÁROS-LAKÁS-KERT-GARÁZS Kiváló lehetőség Vác egyik közkedvelt városrészében, a földszinten elhelyezkedő 35 m2-es téglal...
35 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (37137257)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Igazi lehetőség Vác szívében – tégla lakás kiváló közlekedéssel! Eladásra kínálunk egy remek adottságokkal rendelkező 32 m2-e...
35 000 000 HUF
1 093 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszódi tégla lakás hirdetés (99443874)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon Aszód központjában! A 35 négyzetméteres földszinti társasházi lakás Aszód főutcáján található, de a kb. 10 Méter...
38 000 000 HUF
1 085 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (73397694)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó társasházi lakás Vác, történelmi belvárosában! Vác szívében, a város történelmi központjában kínálunk eladásra egy 70 nég...
40 180 000 HUF
574 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Acsán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal