Eladó panel lakás Debrecen (320 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 320 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (93533672)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Debrecen, Tócóskert kedvelt részén, a Derék utcán eladó egy 1. emeleti, 55 m2-es, 1+2 félszobás, loggiás társasházi lakás. Cs...
57 990 000 HUF
1 054 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (72379393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy kivételes lehetőséget Debrecen Tócóskert városrészében, a Derék utcában: egy teljesen felújított, 67 m²-e...
63 490 000 HUF
947 611 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43645371)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdú-Bihar vm. , Debrecenben, a Tócóskert keresett környékén eladó egy frissen felújított, erkélyes, azonnal költözhető lakás....
62 900 000 HUF
938 805 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (72835497)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
62 900 000 HUF
938 805 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (29382312)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Tócóskert városrészen társasházi lakás eladó! - a lakás 68 nm -es felújítandó állapotú. - a lakásban egy nappali, k...
54 000 000 HUF
794 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (34567894)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy 61 m²-es, 1+2 félszobás, világos és csendes lakást Tócóvölgy szívében, egy rendezett, négyemeletes társas...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (75533337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben belvároshoz, egyetemekhez közeli 73 négyzetméteres klímás 3 különnyiló szobás, wc fürdő külön, felújított lakás 16 ...
64 900 000 HUF
889 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (49474419)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Dobozi lakótelepen, Dienes János utcán 4 emeletes társasházban eladó 4. emeleti, 73 nm-es, 3 szobás, távhős fűtésű, m...
63 500 000 HUF
869 863 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (53759137)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Tócóskert kedvelt részén, a Derék utcán eladó egy 9. emeleti, 53 m? -Es, 2 szobás, loggiás társasházi lakás. Az ing...
58 700 000 HUF
1 107 547 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (47392855)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Tócóskert kedvelt részén, a Lidl közelében, 54 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás lakás eladó 10 emeletes, rendezett ...
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (49394393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Tócóvölgyben eladó egy 46nm-es, 1+1 félszobás, napfényes, világos felújított ingatlan Kérem hívjon bizalommal hét...
57 000 000 HUF
1 239 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (71946757)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó teljes körűen felújított, tágas lakás Debrecen frekventált részén – befektetésnek is ideális! Debrecen egyik legkedvelt...
83 900 000 HUF
998 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (23386537)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (79636239)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Tócóvölgy kedvelt részén eladó egy 73 m²-es, felújított, erkélyes lakás Debrecen egyik legnépszerűbb városrészében, ...
78 300 000 HUF
1 072 602 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (48465827)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panel lakás Debrecenben, a Gyergyó utcán – villamosvonalon, belvárosközelben! Debrecen egyik keresett, jól megközelíthet...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (55577343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen egyik legkedveltebb részén, a Tócóskertben eladásra kínálunk egy 72 m2-es, erkélyes, tágas étkező konyhával és 3 külön...
68 400 000 HUF
950 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (56386747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított lakás eladó Debrecenben a Fórum közelében! Ide csak a bőröndöd kell behúzni! Ne maradj le! 0 6 3 0 2 7 5...
79 900 000 HUF
1 309 836 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (42139783)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2