Eladó panel lakás Debrecen (320 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 320 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (85378584)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben eladó egy napfényes, 4 szobás, tágas és világos földszinti lakás az Újkertben, kiváló helyen, a villamos megálló kö...
83 000 000 HUF
912 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (66589854)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen belvárosának egyik legkeresettebb részén, a Bethlen utcán kínálok eladásra egy 35 m²-es, délkeleti fekvésű, első emele...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (54354395)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Napfényes, 4 szobás földszinti lakás eladó Debrecen – Újkert városrészben Debrecen közkedvelt Újkert városrészében kínálunk me...
83 000 000 HUF
912 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (45946316)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen belvárosában egy felújított, 35 m²-es, 1. emeleti, társasházi lakás. Kiváló elhelyezkedésének és alacsony fenn...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43743567)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
83 000 000 HUF
912 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37878133)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (32124535)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás! Debrecenben az Ibolya utcában eladó, felújított 23 m2-es, 1 szobás garzonlakás a 3. emeleten. Minimális re...
39 900 000 HUF
1 734 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (65427372)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium lokáció, alacsony rezsi, azonnal költözhető állapot – ilyen adottságokkal ritkán kerül piacra lakás a Nagyerdőn. Debr...
69 900 000 HUF
1 344 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (42398733)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Debrecen közkedvelt városrészében a Vénkertben, Hortobágy utcán kínálunk eladásra egy teljeskörűen felújítandó 53 nm-es, 1+2 sz...
56 500 000 HUF
1 066 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (92974773)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kossuth tértől nagyjából öt perc sétára a Bethlen utcán, első emeleti 53 m2-es erkélyes, csendes belső területre néző, mért fűt...
51 500 000 HUF
971 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43339428)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Debrecen Tócóvölgy városrészében, a Derék utcában. Az ingatlan 46 m² alapterületű, a társasház 3. emeletén találh...
54 900 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (62772233)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy napfényes, 2 szoba + étkező-konyhás lakás Debrecenben, a Tócóskert szívében, az István úton. Az ingatlan egy kedvelt...
62 500 000 HUF
1 157 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (17936512)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető panellakás Debrecenben – Tócóskert, lidl közelében! Debrecen kedvelt Tócóskerti városrészén, a lidl közelé...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (93743775)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Egyetem Sugárúton eladó egy 8. emeleti, teljeskörűen felújított, 55 m2-es, 2 szobás, erkélyes, szigetelt társasházi l...
74 900 000 HUF
1 361 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (29362278)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Füredi úton kínálok eladásra egy 71 nm-es, tágas konyha-étkező + 3 szobás, 5. emeleti, átlagos állapotú lakást. ...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37914795)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Debrecen, Tócóskert kedvelt részén, a Derék utcán eladó egy 1. emeleti, 55 m2-es, 1+2 félszobás, loggiás társasházi lakás. Cs...
57 990 000 HUF
1 054 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43289223)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Tócóskert városrészben a Kishegyesi út elején eladó, 53 nm-es, 3 szobás lakás 4 emeletes társasház 3. emeletén. Főb...
59 990 000 HUF
1 131 886 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (57754853)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen belvárosában és az egyetemekhez közel egy igényesen felújított, 35 négyzetméteres, nappali+ 1 szobás, nyugati fe...
49 500 000 HUF
1 414 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35692118)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Tócóskert kedvelt részén, a Lidl közelében, 54 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás lakás eladó 10 emeletes, rendezett ...
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (74935373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal