Eladó panel lakás Debrecen (320 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 320 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (52224342)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen Újkert városrészében, 88 nm-es, nappali+3 hálószobás, magasföldszinti lakás eladó! Jellemzői: -kifizetett panelprogr...
79 900 000 HUF
907 954 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (84394181)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkert városrészén, 74 nm-es, nappali+2 hálószobás, 12. emeleti felújított lakás eladó! Jellemzői: - műanyag nyílász...
79 500 000 HUF
1 074 324 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (63439629)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen-Újkertben, felújított, 6. emeleti, 68 m2-es, 3 szobás, erkélyes lakás eladó! Jellemzői: - Kiváló helyen található - ...
67 000 000 HUF
985 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (82578361)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen tócóskerti városrészében, rendezett, liftes társasház, 3. emeletén, 40 m2-es, 1+1 szobás, erkélyes, parkra néző, DÉLi ...
51 990 000 HUF
1 299 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (34773437)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen Újkert városrészében eladó egy napfényes, földszinti elhelyezkedésű, 4 szobás, tágas és világos lakás. Az ingatlan kiv...
83 000 000 HUF
912 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (66984863)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben a Kishegyesi úton eladó egy 78 nm-es 3 szoba + nappalis 4. emeleti erkélyes lakás! A lakás 3 külön szobájának kös...
84 900 000 HUF
1 088 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (83633413)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Füredi úton kínálok eladásra egy 71 nm-es, tágas konyha-étkező + 3 szobás, 5. emeleti, átlagos állapotú lakást. ...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35453857)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy napfényes, 2 szoba + étkező-konyhás lakás Debrecenben, a Tócóskert szívében, az István úton. Az ingatlan egy kedvelt...
59 500 000 HUF
1 101 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (87464195)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkertben, karbantartott házban eladásra kínálunk egy 64 nm-es, nappali + 2 szobás teljesen felújított lakást. Főbb ...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37392139)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Tócóskert kedvelt részén, a Lidl közelében, 54 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás lakás eladó 10 emeletes, rendezett ...
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (11178546)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vannak lakások, és vannak otthonok. Ez az ingatlan az utóbbi. Debrecen közkedvelt részén, a Újkertben, a Borbíró téren eladó ...
79 990 000 HUF
987 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (45587848)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó felújított, 69 m²-es lakás Debrecenben, az Árpád tér közelében! Debrecen közkedvelt részén, az Árpád tér közelében kíná...
69 900 000 HUF
1 013 043 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (17986577)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal KÖLTÖZHETŐ! ! ! ! Debrecen, Tócóskerti városrészen, a lidl közelében kínálom megvásárlásra ezt az igény és pénztárca ...
59 900 000 HUF
921 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (56721228)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen, Vénkert (Sinay Miklós u. ), 35 m2-es, 1+1 szobás, felújított, panelprogramos lakás eladó! Jellemzők: külsőleg szig...
47 990 000 HUF
1 371 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (38584243)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2