Eladó panel lakás Debrecen (320 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 320 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (96366773)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újkertben, kiváló lokációval 2 szobás, loggiás panellakás ELADÓ Debrecen kedvelt városrészében, az Újkertben, a Doberdó buszfo...
52 300 000 HUF
1 025 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (45741432)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Tócóskert kedvelt részén, a Lidl közelében, 54 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás lakás eladó 10 emeletes, rendezett ...
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (32258379)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen belvárosában egy felújított, 35 m²-es, 1. emeleti, társasházi lakás. Kiváló elhelyezkedésének és alacsony fennt...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (53493939)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben eladó egy napfényes, 4 szobás, tágas és világos földszinti lakás az Újkertben, kiváló helyen, a villamos megálló kö...
83 000 000 HUF
912 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (31867453)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Újkert (Kartács u. ), 71 m2-es, 3 szobás, étkező konyhás, felújított és panelprogramos lakás ELADÓ! Jellemzők: -Re...
74 600 000 HUF
1 050 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (82337648)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Tócóvölgy, 61 m2-es, 2 szobás (különnyíló), 4. Em. -I, felújított panellakás ELADÓ! Jellemzők: kis padlástér van a...
60 990 000 HUF
999 836 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (21347587)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Tócóskert: 54 m2, 2 szoba, erkély – azonnal megtekinthető! Lényegi tulajdonságok egy mondatban** Kényelmes elrendez...
55 200 000 HUF
1 022 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (76797348)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen Vezér lakótelepén a Kéky Lajos utcában eladó egy 72 nm alapterületű társasházi lakás. Az ingatlan főbb jellemzői. : ...
79 900 000 HUF
1 109 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (95417492)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, Belvárosban a Csapó utcán eladó egy 60m²-es, 3 szobás, 9. emeleti, loggiás panellakás! Helyiségei: előszoba, 3 s...
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (33353963)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (75359335)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított 2 szobás lakás eladó Debrecenben, a Műszaki Kar közelében! Eladó, egy első emeleti 53 m²-es, két külön ny...
59 500 000 HUF
1 122 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (52744459)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (76499725)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Debrecen belvárosában, a Wesselényi lakótelep keresett részén, a Teleki utcában kínálunk megvételre egy bruttó 81 m? -Es, tetőt...
69 900 000 HUF
862 962 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (55917556)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
69 900 000 HUF
862 962 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (63263345)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen közkedvelt, Tócóskert városrészén, a Derék utcán, 40 nm-es, 1, 5 szobás, erkélyes, korszerűsítésre váró kis lakás várj...
46 900 000 HUF
1 172 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (54772341)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 300 000 HUF
1 025 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (77735163)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
978 431 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37238727)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 500 000 HUF
1 122 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (73345834)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkerti városrészén, 71 nm-es, nappali+2 hálószobás, felújított lakás eladó! Jellemzői: - 9. emeleti - szigetelt tá...
72 900 000 HUF
1 026 760 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (54797798)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Belvárosában, a Nagytemplom szomszédságában, 55 nm-es, 3. emeleti, nappali+hálószobás felújított lakás eladó! Jellem...
63 000 000 HUF
1 145 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal