Eladó újszerű állapotú panel lakás - Debrecen (39441343)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 6 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 3 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Debrecen
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:75 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
Molnár Attila
+36-(20)-932-1077
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Elhelyezkedése: Lakótelepen Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Em...

Elhelyezkedése: Lakótelepen Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 2 Épület emeleteinek száma: 14 Tájolása: Keleti tájolású Állapota: Kiváló Komfort besorolása: összkomfortos Építési éve: 1981 Alapterülete: 75 m2 Szobák száma: 3szoba Energetikai besorolás: D Rezsi költség(Ft): 25000
Debrecen Újkert egyik legcsendesebb részén eladó egy 75 m²-es, 3 nagyszobás, étkezős, 3 erkélyes lakás. a lakás 2. emeleti, külön nyíló szobákkal, külön fürdőszobával és mellékhelyiséggel rendelkezik, így családnak vagy akár befektetésre is kiváló választás.

Az ingatlan pár éve teljes felújításon esett át. Cserélve lettek a villanyvezetékek, a belső ajtók, valamint a bejárati ajtó is, a fürdőszoba pedig teljes átalakítást kapott. a mennyezeti részek gipszkarton borítást kaptak, a világítás modern kialakítással ebbe került beépítésre. a lakás műanyag nyílászárós, redőnyös, rovarhálós és 2 klímával felszerelt.

A társasház tiszta, rendezett, a környék pedig csendes és jól élhető. Az infrastruktúra kiváló, az egyetemek gyalogosan körülbelül 15 perc alatt elérhetők, a 2-es villamos megálló pár perc sétára található.

Az ingatlan tehermentes, rövid időn belül költözhető.

Megtekintés miatt kérem telefonon keressenek. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Debreceni újszerű állapotú 3 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Debrecen oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 74900000 Ft és mivel az alapterülete 75 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 998667 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Molnár Attila összes hirdetése között, vagy akár a/az Ingatlanhirdeto.com összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal