Eladó panel lakás Debrecen (320 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 320 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (45447784)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Tócóvölgy kedvelt részén eladóvá vált egy 73nm-es, nappali + 2 szobás, 3. emeleti, felújított, erkélyes lakás, 4...
78 300 000 HUF
1 072 602 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37494693)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, Tágas 3 Szobás Lakás Eladó – Karácsony György utcán Eladásra kínálunk, a Karácsony György utcában, egy 71 m²-es, 3...
58 000 000 HUF
816 901 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35742749)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Debrecenben a Kishegyesi úton, eladó egy 1 emeleti 3+1 szobás, 78m2-s lakás. a lakásban felújítás során kicserélték a külső és ...
72 900 000 HUF
922 784 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (97363342)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Debrecenben a Tócóvölgyben! A 71 m²-es lakás a Tócóvölgyben, egy 4 emeletes társasház, 4. emeletén található. (Ne...
68 500 000 HUF
964 788 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (94782234)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy napfényes, 2 szoba + étkező-konyhás lakás Debrecenben, a Tócóskert szívében, az István úton. Az ingatlan liftes épü...
59 500 000 HUF
1 101 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35913448)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Belvárosában a Csapó utcán eladó egy 61 nm-es 2+1 szobás, külön WC-fürdőszobás, 8. emeleti, D-i fekvésű, loggiás, fel...
57 000 000 HUF
934 426 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (58644728)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
72 900 000 HUF
922 784 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (64452158)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy napfényes, 2 szoba + étkező-konyhás lakás Debrecenben, a Tócóskert szívében, az István úton. Az ingatlan egy kedvelt...
59 500 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (34763557)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen egyik legkedveltebb, legkeresettebb városrészén, Vénkertben kínálunk eladásra egy 64 m²-es, 2+nappalis, 7. emeleti, te...
66 900 000 HUF
1 045 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (98752769)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkert városrészén, 74 nm-es, nappali+2 hálószobás, 12. emeleti felújított lakás eladó! Jellemzői: - műanyag nyílász...
94 900 000 HUF
1 282 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (67451417)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen-Belváros Nagyállomás közeli részében, egy igazán különleges lehetőséget kínálunk Önnek, amely ideális választás lehet ...
37 900 000 HUF
971 794 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (94662446)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Csapó utcán rendkívül jó befektetési lehetőség van ebben a lakásban. Túl sok információt átadni jelenleg nem tudok az ingatla...
64 900 000 HUF
940 579 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (53865713)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben, az István úton 2. emeleti, erkélyes, 84 nm-es, 4 szobás, átlagosan jó állapotú lakás rendezett liftes lépcsőházba...
70 000 000 HUF
813 953 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (92183753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 57 m²-es, 2 szobás, étkező-konyhás lakást, mely saját ízlés szerint alakítható. A lakás zárt folyosóról n...
64 990 000 HUF
1 140 175 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (54455741)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben az Újkertben, a Görgey utcában, felújított 66 nm-es 3 szobás 5. emelet társasházi lakás panelprogramos épületben el...
66 900 000 HUF
1 013 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (46248249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a Belvárosban egy első emeleti 70 m2 négy szobás panel lakás. Az ingatlan kifestett állapotban azonnal birtokba vehető! ...
74 900 000 HUF
1 070 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43325455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Debrecenben az Újkertben, egy földszinti, jó állapotú lakás, panelprogramos épületben. A lakás az egyetemekhez közel, a...
82 000 000 HUF
931 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (79735778)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen, belvárosában 4 szobás, lakás eladó! a lakás panelprogramban részt vett, négy szintes házban helyezkedik el. Főbb je...
66 900 000 HUF
983 823 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (41932445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy világos, 70 nm-es, 3 szobás, étkezőkonyhás, erkélyes lakás Debrecen közkedvelt Újkert városrészében, mindössze 130 mé...
75 500 000 HUF
1 048 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (65723148)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen közkedvelt Vénkerti városrészében kínálunk eladásra egy 60 m²-es, 3. emeleti panellakást, amely igazi lehetőséget rejt...
58 900 000 HUF
934 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Debrecenben?