Eladó panel lakás Debrecen (320 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 320 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37776314)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen egyik legkedveltebb városrészében, az Agrár Egyetem közvetlen közelében eladó egy ritka adottságokkal rendelkező, 3 kü...
69 990 000 HUF
874 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (25942927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, erkélyes lakás Debrecen belvárosában! Debrecen szívében, a Kossuth térnél, a Kölcsey Központtal szemben, zöld körn...
79 000 000 HUF
814 432 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (91247659)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Tócóvölgy kedvelt részén eladóvá vált egy 73nm-es, nappali + 2 szobás, 3. emeleti, felújított, erkélyes lakás, 4...
78 300 000 HUF
1 072 602 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (96444883)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Panorámás, erkélyes lakás a Csapó utcán! Debrecen egyik legkeresettebb részén, a Csapó utcán várja Önt ez a 69 nm-es, nagy leh...
64 900 000 HUF
940 579 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (95678923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség Debrecen belvárosában! Három különnyíló szobás, frissen felújított lakás eladó a Darabos utcán! ...
85 000 000 HUF
1 180 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (38422348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
85 000 000 HUF
1 180 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (53367445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Elragadó igényességgel felújított lakás Debrecenben, a Kishegyesi úton! Az Otthon 78 nm-es, 3 szoba és nappali, konyha és étk...
84 900 000 HUF
1 088 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43479773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen kedvelt, Tócóvölgy városrészén egy igényes felújításon átesett, 73 nm-es, nappali + 2 szobás, erkélyes lakást kínálunk...
78 300 000 HUF
1 072 602 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43463782)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
85 000 000 HUF
1 180 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (53963744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, erkélyes lakás Debrecen belvárosában! Debrecen szívében, a Kossuth térnél, a Kölcsey Központtal szemben, zöld kö...
79 000 000 HUF
814 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (97498198)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, erkélyes lakás Debrecen belvárosában! Debrecen szívében, az Arany János térnél, a Kölcsey Központtal szemben, zöld...
79 000 000 HUF
814 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (58435533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Petőfi téren – panorámás, bútorozott, azonnal költözhető! Debrecenben, a Petőfi téren, a 24 emeletes társasház ...
47 000 000 HUF
1 205 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (17544355)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Sumen utcán, 3. emeleti, 60 m2-es, étkező-konyhás+ 2 szobás lakás eladó! Jellemzői: - Kiváló helyen található...
59 900 000 HUF
998 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43465823)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Debrecen kedvelt részén, Kishegyesi úton kínálunk megvételre egy 4. emeleti, 78 nm-es, erkélyes, felújított állapotú, panel lak...
84 900 000 HUF
1 088 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (28745699)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen közkedvelt Újkert városrészében, frekventált, mégis csendes környezetben kínálunk megvételre egy frissen felújított, 2...
63 900 000 HUF
912 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (74539474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkertben, karbantartott házban eladásra kínálunk egy 64 nm-es, nappali + 2 szobás teljesen felújított lakást. Főbb ...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (33448331)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
84 900 000 HUF
1 088 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (42412469)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (54334944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (73445294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debreceni Egyetemekhez és belvároshoz közel a város kiemelt övezetében az új-kertben (Jerikó utca) eladó panelprogramos felújít...
67 000 000 HUF
1 030 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal