Eladó panel lakás Debrecen (320 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 320 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (77774397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkertben, karbantartott házban eladásra kínálunk egy 64 nm-es, nappali + 2 szobás teljesen felújított lakást. Főbb je...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (97994631)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben a Kishegyesi úton eladó egy 78 nm-es 3 szoba + nappalis 4. emeleti erkélyes lakás! a lakás 3 külön szobájának köszö...
84 900 000 HUF
1 088 461 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (87886677)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen, Belváros, Csapó utca végén eladó 7. emeleti, 69 nm-es, 4 szobás, teljes körűen felújított, beépített erkélyes, klimatizált, műanyag nyílászárós, külön mosdó külön fürdős, nagy étkező konyhás, igényes, szép lakás. (Hivatkozási szám: m122376)
66 900 000 HUF
969 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (45435998)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben a Kishegyesi úton eladó egy 78 nm-es 3 szoba + nappalis 4. emeleti erkélyes lakás! A lakás 3 külön szobájának kösz...
84 900 000 HUF
1 088 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (64263489)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben a Csapó utcán egy 61nm-es, 2+1 félszobás, napfényes, lakás eladó! Kérem hívjon bizalommal hétköznap 9 és 17 óra kö...
62 000 000 HUF
1 016 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35744763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen, Kishegyesi úton eladó 4 emeletes társasházban, egy 78 m²-es, 4. emeleti, erkélyes, felújított panel lakás! Az ingat...
84 900 000 HUF
1 088 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (67973997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás lakás Debrecen belvárosában – Darabos utcán! Debrecen szívében, kiváló lokációval kínálunk megvételre egy 53 m...
56 500 000 HUF
1 066 037 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (81739847)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben a Tócóvölgyben, 4 emeletes társasház 4. Emeltén (nem liftes), eladó egy 61 nm-es, nappali + 2 szobás + gardróbszobá...
61 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (11351393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritka befektetési lehetőség az Egyetem sugárúton – 1+1 szobás lakás eladó Debrecen egyik legkeresettebb városrészében, a Libake...
46 000 000 HUF
1 314 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (95382948)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, lakás Debrecenben – közvetlenül a de Műszaki Kar mellett! Debrecen Fényesudvar városrészében, a Karácsony Gyö...
62 000 000 HUF
873 239 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (73867517)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó tágas, amerikai konyhás lakás Debrecen belvárosában! Debrecen szívében, a belváros egyik legkedveltebb részén eladó egy...
68 900 000 HUF
984 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (38463792)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, az Újkert városrészben, az egyetemek és a Nagyerdő szomszédságában eladó egy 76 nm-es, tehermentes, világos, déli ...
69 900 000 HUF
919 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (62177422)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Sestakertben eladóvá vált egy 45m2-es 10. Emelti felújítandó panel lakás, az Agrár egyetemre néző panorámával. ...
49 500 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (94845784)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljeskörűen felújított panel lakás Debrecen kedvelt Tócóskert városrészében! Lokáció előnyei: -A Főtér és a Nagytempl...
63 240 000 HUF
1 003 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (73633539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó felújított, 4. emeleti erkélyes lakás Debrecenben, a Kishegyesi úton! Alapterület: 78 m² Elrendezés: nappali + 3 külön ...
84 900 000 HUF
1 088 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (92227422)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debreceni Egyetemekhez és belvároshoz közel a város kiemelt övezetében az új-kertben (Jerikó utca) eladó teljesen felújított 65...
67 000 000 HUF
1 030 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (29365341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Jerikó utcán kínálunk megvásárlásra egy panelprogramos épület 6. emeletén található, 65 nm-es, felújított, 3 szo...
67 000 000 HUF
1 030 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (88933343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Debrecen kedvelt részén, Kishegyesi úton kínálunk megvételre egy 4. emeleti, 78 nm-es, erkélyes, felújított állapotú, panel lak...
84 900 000 HUF
1 088 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (89748486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Csapó utcai, földszinti, 61 m2-es, 3 szobás, erkélyes lakás eladó. Korábban fogorvosi rendelő illetve, szépségszalonk...
51 900 000 HUF
850 819 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (22162136)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen Tócóskert városrészén eladó társasházi lakás! - a panel típusú társasház 7. emeletén található lakás 80 nm-es. - A...
74 700 000 HUF
889 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Debrecenben?
← Előző oldal16 / 16 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal