Eladó panel lakás Debrecen (320 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 320 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (85673234)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a Fényes udvarban, liftes panelház 1. emeletén található lakást, amely kényelmes megközelítést biztosít minde...
46 890 000 HUF
1 339 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (47317353)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Újkert, Jerikó utcán 54nm, 2szobás, loggiás, étkezőkonyhás, nyugati tájolású karbantartott lakás eladó! (Panelprogramo...
51 900 000 HUF
961 111 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (82714249)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Vénkert – világos, jó elosztású 2+1 szobás lakás teljes bútorzattal eladó Debrecen közkedvelt részén, a Vénkertben, a...
54 900 000 HUF
1 035 849 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (39279364)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újkertben, kiváló lokációval 2 szobás, loggiás panellakás ELADÓDebrecen kedvelt városrészében, az Újkertben, a Doberdó buszford...
52 300 000 HUF
1 025 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (99423788)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Elhelyezkedése: Lakótelepen Emeleti elhelyezkedés: Emeleten Emelet száma: 7 Épület emeleteinek száma: 10 Tájolása: észak-keleti...
74 900 000 HUF
960 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (84463495)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújított belvárosi lakás eladó! Debrecen, belvárosában a Darabos utcán, 65 nm-es, nappali +2 szobás, teljesen felú...
71 900 000 HUF
1 106 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (79539963)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egyetemisták CÉLKERESZTJÉBEN DEBRECEN, mikszáth kálmán utca | eladó | 55 nm | 2 szoba + ERKÉLY Debrecenben kevés olyan városré...
68 900 000 HUF
1 252 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (34753747)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Debrecen, Tócóskert kedvelt részén, a Derék utcán eladó egy 1. emeleti, 55 m2-es, 1+2 félszobás, loggiás társasházi lakás. Cs...
57 990 000 HUF
1 054 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (95331594)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Egyetem Sugárúton eladó egy 8. emeleti, teljeskörűen felújított, 55 m2-es, 2 szobás, erkélyes, szigetelt társasházi l...
74 900 000 HUF
1 361 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (91322214)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Megvételre kínálok Debrecen Tócóskert városrészén a Kishegyesi úton egy 5. emeleti erkélyes 1+2 félszobás panel lakást! -Hely...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (94455156)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Újkertben a Nagyerdő szélén Kartács utcán, 44 nm-es, 2 külön nyíló szobás, jó állapotú, 7. emeleti, nyugati tájolású,...
54 900 000 HUF
1 247 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (25196293)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Víztorony utcában eladó egy átalakított 53 m2-es, 5. emeleti, felújított lakás! Főbb jellemzői: - körbenapozott, v...
59 000 000 HUF
1 113 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (87635788)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újkertben, a Füredi úton eladó egy 53 négyzetméteres, 3 szobás, magasföldszinti, közelmúltban modernizált, felújított lakás egy...
61 900 000 HUF
1 167 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35523774)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belvárossal határos Csapó utcán eladó egy első emeleti, eredeti állapotú, keletről és nyugatról egyaránt napsütötte, kiváló elo...
62 000 000 HUF
911 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (58983385)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tócóskert kedvelt részén, a Kishegyesi úton, a coop szomszédságában eladó egy néhány éve felújított, kellemes hangulatú, 6. eme...
67 900 000 HUF
1 113 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (57793895)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelem! ! Megvételre kínálunk a Boka Károly utcában egy liftes társasházban lévő 5. emeleti, 55 m2-es, nappali+ ...
52 000 000 HUF
928 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (74672579)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Fényes udvarban kínálok eladásra egy 68 nm-es, nappali + 3 szobás, 6. emeleti, felújított, lodzsás lakást! Főb...
64 990 000 HUF
955 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (69634442)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen kedvelt részén, a Bethlen utcán eladó egy jelenleg jelenleg üres ingatlan – kiváló választás akár befektetők számára i...
60 900 000 HUF
895 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (54746468)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvásárlásra kínálok egy 53 m2-es, 2 szobás, normál állapotú, világos lakást a Műszaki kar közelében. Főbb jellemzők: - 53 ...
54 000 000 HUF
1 018 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (32933443)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal