Eladó panel lakás Debrecen (320 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 320 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (97773538)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkertben eladó egy felújított, 76nm-es, 3 szobás, étkezős 14. emeleti panel lakás. Jellemzői: -3 külön nyíló szoba -...
69 900 000 HUF
919 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (19237442)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Debrecen belvárosában, a Darabos utcán – 8. emeleti, teljes körűen felújított! Debrecen egyik legkedveltebb részé...
72 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (32396735)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás panel lakás Debrecenben, a Dobozi lakótelepen! Megvásárlásra kínálok egy 53 m2-es, 2 szobás, normál állapotú, ...
54 000 000 HUF
1 018 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (49491349)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Fényes udvarban kínálok eladásra egy 68 nm-es, nappali + 3 szobás, 6. emeleti, felújított, lodzsás lakást! Az in...
64 990 000 HUF
955 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (52439454)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen Újkert városrészében, a Jerikó utcán kínálunk eladásra egy 89 m²-es, földszinti, erkélyes panellakást. Az ingatlan j...
77 000 000 HUF
865 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (83236922)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 65 nm-es, erkélyes, nappali + 2 szobás, kelet-nyugati tájolású lakás Debrecen közkedvelt Újkert városrészében. Az in...
100 000 000 HUF
1 538 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (47939249)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Fényes udvarban kínálok eladásra egy 68 nm-es, nappali + 3 szobás, 6. emeleti, felújított, lodzsás lakást! Az ...
64 990 000 HUF
955 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (82368755)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Tócóskertben, a Derék utcán eladó egy 71 nm-es, magasföldszinti, átlagos állapotú panellakás. Főbb jellemzői: - a na...
66 900 000 HUF
942 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (48669854)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fényesudvar 1. Szám alatti, panelprogramos lakás keresi új tulajdonosát. Az ingatlan per és teher mentes, azonnal költözhető! ...
46 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (99785637)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
64 990 000 HUF
955 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (38484611)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Debrecen Belváros közelében társasházi lakás eladó! - a lakás 68 nm- es felújítandó állapotú. - a lakásban három szoba, napp...
59 000 000 HUF
867 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (49215233)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lokációval várja új tulajdonosát ez a libakerti első emeleti 35 nm-es, erkélyes lakás, a Malompark szomszédságában. A ...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (33335466)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, erkélyes lakás Debrecen frekventált részén – Menyhárt József téren Irány ár: 57, - MFt. Érdeklődni: +36. 70-37...
57 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (89971768)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen egyik legkeresettebb belvárosi részén, a Csapó utcán, a Fórum közelében kínálunk megvételre egy 3. emeleti, tágas, vil...
69 600 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (36655635)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított 2 szobás lakás eladó Debrecenben, a Műszaki Kar közelében! Eladó, egy első emeleti 53 m²-es, két külön nyíl...
59 500 000 HUF
1 122 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (97796478)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen-Tócóskerti, István úti, 40m2-es, parkra néző, Tesco-hoz közeli lakás eladó. Csendes, a szomszéd által felszerelt kamer...
45 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (97499577)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2