Eladó panel lakás Debrecen (320 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 320 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (99957853)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Újkert – Cívis utca | Eladó panel lakás Debrecen egyik legkedveltebb városrészében, az Újkertben, a Cívis utcán elad...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (82612587)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Füredi úton eladásra kínálok egy 62 m2-es lakást. Központi helyen, tömegközlekedés, bevásárló központ, kisebb áruházl...
56 000 000 HUF
903 225 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (82395434)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1. emeleti, teljeskörűen felújított lakás eladó Debrecen Tócóskertben! Eladásra kínálunk Debrecen Tócóskert városrészében, eg...
59 900 000 HUF
1 302 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (73333759)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debreceni Egyetemekhez és a belvároshoz közel, a város t kedvelt övezetében, az Újkertben eladó egy panelprogramos népület 10. ...
66 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (34491534)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség Debrecen belvárosában! Három különnyíló szobás, frissen felújított lakás eladó a Darabos utcán! ...
85 000 000 HUF
1 180 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (72786666)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen, Bethlen utcai, 1. emeleti, erkélyes, 60 m2-es, 2+1 félszobás lakás eladó. Felújításra került az elektromos hálózat, c...
59 500 000 HUF
991 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (36279993)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen belvárosának közelében, a Kandia utcában eladó egy 53 m²-es, nappali + 2 szobás, világos, kiváló elosztású lakás. Fő...
59 900 000 HUF
1 130 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37946397)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen kedvelt városrészén, a Tócóskertben, a Derék utcán, eladó egy 67 nm-es, 3 különnyíló szobás, felújított panellakás, li...
63 490 000 HUF
947 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (85379384)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újkertben, kiváló lokációval 2 szobás, loggiás panellakás ELADÓ Debrecen kedvelt városrészében, az Újkertben, a Doberdó buszfo...
52 300 000 HUF
1 025 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (81823486)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1. emeleti, teljeskörűen felújított lakás eladó Debrecen Tócóskertben! Eladásra kínálunk Debrecen Tócóskert városrészében, egy...
59 900 000 HUF
1 302 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (93818622)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen közkedvelt részén, a Görgey utcában kínálunk megvételre egy 6. emeleti, 51 nm-es, felújított panel lakást, amely ideál...
64 500 000 HUF
1 264 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (26198911)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Debrecenben az Újkertben egy szép állapotú, világos, napfényes, pár évvel ezelőtt teljes körűen, igényesen felújított nap...
61 490 000 HUF
1 160 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (47439725)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2sz. Lakás Debrecenben 62500000 Ft
62 500 000 HUF
1 157 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (72425994)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Debrecenben a Tócóskert frekventált, kiváló infrastruktúrájú, zöldövezeti részén egy 84 m²-es, 3. emeleti, részben felújí...
69 500 000 HUF
827 380 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (77876941)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Dózsa György utcán eladó egy 4 emeletes társasház 1. emeletén található, 35 m²-es, nappali + 1 hálószobás lakás....
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (39244354)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Füredi úton kínálunk eladásra egy 53 nm-es magasföldszinti lakást, panelprogramos társasházban. - Rendezett, liftes társasház...
61 490 000 HUF
1 160 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (92472335)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Újkert városrészében egy 51 m2-es, kétszobás, ötödik emeleti, loggiás, jó állapotú, berendezett társasházi panellakás ...
52 000 000 HUF
1 019 607 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (98784793)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
63 490 000 HUF
947 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (75285958)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Tócóskert téren kínálok megvételre egy világos, jó elosztású 6. emeleti, erkélyes, 54 nm-es két szobás társasház...
56 900 000 HUF
1 053 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (77294549)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Tócóskert kedvelt részén, a Derék utcán eladó egy 9. emeleti, 53 m? -Es, 2 szobás, loggiás társasházi lakás. Az ing...
58 700 000 HUF
1 107 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal