Eladó panel lakás Debrecen (320 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 320 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (31465924)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, erkélyes 3 szobás lakás Debrecen szívében – kiváló befektetés! Debrecen belvárosában, a közkedvelt Csapó utcán elad...
58 500 000 HUF
943 548 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (23237623)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Legyen az Öné ez a kivételesen gyönyörű teljeskörűen felújított és berendezett Vénkerti ingatlan! Akár álmai otthonát keresi,...
54 900 000 HUF
1 407 692 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (64664834)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen Tócóvölgy városrészén a Derék utcában eladó egy felújított 47 nm alapterületű 2 szobás társasházi panel lakás. Az in...
55 900 000 HUF
1 189 361 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (96772876)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, az István úton kínálok megvételre egy 66 m²-es, 1+2 félszobás, erkélyes panellakást. Az ingatlan egy karbantartot...
64 900 000 HUF
983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (52824343)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Felújított, 3 szobás, erkélyes lakás eladó Debrecen Újkertben – kiváló befektetés! Eladó Debrecen Újkert városrészében, a Jer...
66 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43476563)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Debrecen belvárosában, a Wesselényi lakótelep keresett részén, a Teleki utcában kínálunk megvételre egy bruttó 81 m? -Es, tetőt...
69 900 000 HUF
862 962 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (91767393)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen közkedvelt részén, az Újkertben, a Kartács utcában kínálok megvételre egy 73 nm-es, 9. emeleti, panelprogramos lakást....
67 500 000 HUF
924 657 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (94527397)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen- Vénkert városrészén, a Hortobágy utcán, 54 m2 es, 2+ 1 szobás, erkélyes, 9. emeleti, jó állapotú lakás eladó! Irány...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (84418749)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Debrecenben, a Műszaki Kar közvetlen közelében, egy első emeleti, 53 m² alapterületű, nappali + külön nyíló s...
59 500 000 HUF
1 122 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (54963354)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Debrecenben a Kishegyesi úton, eladó egy 1 emeleti 3+1 szobás, 78m2-s lakás. a lakásban felújítás során kicserélték a külső és...
72 900 000 HUF
922 784 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (97423543)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ár alkuképes! Debrecenben, a Dobozikert frekventált részén eladóvá vált egy 73 nm-es, 4. emeleti, 3 külön nyíló szobás, na...
61 900 000 HUF
847 945 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (27449522)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Debrecen egyik legértékesebb belvárosi részén, a Piac utcán, egy 56 m²-es, 3 szobás, napfényes lakás a 3. emeleten, lifte...
69 900 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (13599424)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy teljes körűen felújított, modern lakás a Csapó utcán! Az ingatlan egy 5. emeleti, 61 nm-es lakás, amely ideális elr...
74 900 000 HUF
1 227 868 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (69334258)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Tócóskertben, a Derék utcán eladó egy 71 nm-es, magasföldszinti, átlagos állapotú panellakás. Főbb jellemzői: - a n...
66 900 000 HUF
942 253 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (76437494)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
66 900 000 HUF
942 253 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (39842658)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen- Újkertben, 54 m2-es, nappali+ 2 szobás, nagy erkélyes, klimatizált, fiatalosan felújított lakás eladó! Jellemzői: ...
59 900 000 HUF
1 109 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (94416689)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debreceni Egyetemekhez és a belvároshoz közel a város kiemelt övezetében az Újkertben (Jerikó utca) eladó panel programos 70 nm...
66 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (18599538)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Dobozikert frekventált részén eladóvá vált egy 73 nm-es, 4. emeleti, 3 külön nyíló szobás, nagykonyha-étkezős, e...
61 900 000 HUF
847 945 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (61173365)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított 2 szobás lakás eladó Debrecenben, a Műszaki Kar közelében! Eladó, egy első emeleti 53 m²-es, két külön ny...
59 500 000 HUF
1 122 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (27262334)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Megvételre kínálok Debrecen Tócóskert városrészén a Kishegyesi úton egy 5. emeleti erkélyes 1+2 félszobás panel lakást! -Hely...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal