Eladó panel lakás Debrecen (320 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 320 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (52363433)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen egyik legkeresettebb, zöldövezeti részén, az Újkert városrészben, a Jerikó utcában eladóvá vált egy jó állapotú, teher...
66 900 000 HUF
983 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (87264454)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeretne egy napfényes, tágas, jó elosztású otthont, melyet saját ízlésére alakíthat? Vagy befektetésben gondolkodik? Ez az...
56 000 000 HUF
903 225 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (16325549)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Vénkert városrészen társasházi lakás eladó! - a lakás 71 nm átlagos állapotú. - a lakásban egy nappali, kettő szoba...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43544345)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debreceni Egyetemekhez és a belvároshoz közel a város kiemelt övezetében az új-kertben (Jerikó utca) eladó panel programos 70 n...
66 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (32778697)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ár alkuképes! Debrecenben, a Dobozikert frekventált részén eladóvá vált egy 73 nm-es, 4. emeleti, 3 külön nyíló szobás, nagy...
61 900 000 HUF
847 945 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (93949535)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ár alkuképes! Debrecenben, a Dobozikert frekventált részén eladóvá vált egy 73 nm-es, 4. emeleti, 3 külön nyíló szobás, na...
61 900 000 HUF
847 945 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (44397993)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó igényesen felújított 55 m²-ES lakás debrecen-vénkertben – teljes beraendezésvel, azonnal költözhető! 🏡 Rövid összefogla...
66 800 000 HUF
1 214 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (24292984)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben az ÚJKERTben eladó egy 66nm-es, nappali+ 3 szobás, erkélyes, felújított panel lakás! Jellemzői: -4 külön nyíló szo...
74 500 000 HUF
1 146 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (76763493)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeretne egy napfényes, tágas, teljeskörűen felújított, azonnal költözhető otthont Debrecen közkedvelt részén, a Tócóskertben? ...
62 900 000 HUF
938 805 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (72653386)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen belvárosában egy felújított, 35 m²-es, 1. emeleti, társasházi lakás. Kiváló elhelyezkedésének és alacsony fennt...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (27525743)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen kedvelt részén, a Borbíró téren eladó egy 11. emeleti, 62 m²-es, tágas, világos panellakás. A lakás elosztása kiváló...
61 900 000 HUF
937 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (49556241)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, 2 szobás lakás eladó Debrecenben, a Műszaki Kar közelében! Eladó, egy első emeleti 53 nm-es, két külön n...
59 500 000 HUF
1 122 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (77833814)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen-Belvárosában felújított, kis lakás eladó! a 35 nm-es lakás lifttel rendelkező épület 1. emeletén található. A lakás ...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (23434414)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben, az Újkertben eladó egy napfényes, 4 szobás, földszinti lakás kiváló helyen, villamos megálló közelében, egy gyönyö...
83 000 000 HUF
912 087 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (84673839)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Debrecen belvárosában, a Wesselényi lakótelep keresett részén, a Teleki utcában kínálunk megvételre egy bruttó 81 m? -Es, tetőt...
69 900 000 HUF
862 962 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (75358747)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Tócóskerti városrészén, 67 nm-es, nappali+2 hálószobás, 10. emeleti lakás eladó! Jellemzői: - távfűtés egyedi méréss...
59 900 000 HUF
894 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (45885823)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen kedvelt részén, Tócóskertben, a Derék utcán eladó egy 65 m²-es, 3 külön nyíló szobás lakás, amely egy négyemeletes tár...
65 900 000 HUF
1 013 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (28498788)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeretne egy napfényes, tágas, jó elosztású álomotthont, melyet saját ízlésére alakíthat? Vagy befektetésben gondolkodik? Ez az...
56 000 000 HUF
903 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (34115274)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újkertben, kiváló lokációval 2 szobás, loggiás panellakás ELADÓDebrecen kedvelt városrészében, az Újkertben, a Doberdó buszford...
52 300 000 HUF
1 025 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (42529854)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, tágas, teljeskörűen felújított és azonnal költözhető otthon Debrecen kedvelt részén, a Tócóskertben! A Derék utcán...
62 900 000 HUF
938 805 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Debrecenben?