rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 db
Eladó Hajdúböszörményi panel lakás hirdetés (94337193)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúböszörményben eladó, lakótelepen, egy 56 négyzetméteres, panel lakás, 2 külön nyílós szobákkal, klímás, 4. emeleti erkélye...
39 900 000 HUF
712 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (99996447)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény központjában, téglaépítésű társasház 3. emeletén, 56 nm-es, 2 külön szobás, gázkonvektor fűtéses, loggiás lakás...
46 500 000 HUF
830 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (89998334)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény Belvárosában, csendes, nyugodt környezetben eladó most épülő új építésű, mindössze 5 lakásos társasházak. Kivál...
49 134 750 HUF
1 091 883 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43356867)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Hajdúböszörmény - Belváros, 54 nm-es, jó állapotú ingatlan saját tárolóval Helyszín: Hajdúböszörmény, Belváros Ala...
49 900 000 HUF
924 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (43741555)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű lakás eladó hajdúböszörményben – jókai U-BAN 47, 49 m²-es modern földszinti nappali + 1 szobás lakás leköthető. Vá...
51 900 000 HUF
1 104 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (84567649)
22 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szerethető otthon Hajdúböszörmény belvárosában, 55 négyzetméteres, világos és barátságos lakás, 2. emelet, két szoba, nagy logg...
51 900 000 HUF
910 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (53613243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Hajdúböszörmény - Belváros, körúton belül, saját udvarral és garázzsal rendelkező, 86 nm-es ingatlan Helyszín: Haj...
59 900 000 HUF
696 511 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi egyéb lakás hirdetés (33433434)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
59 900 000 HUF
696 511 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (33434962)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó társas házi lakás Hajdúböszörmény frekventált részén Eladó egy három lakásos társasházban egy lakás, amely földszint+ eme...
59 999 000 HUF
645 150 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (71326799)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény egyik legkedveltebb és legértékállóbb városrészén, a Belvárosban, eladásra kínálok egy 6 lakásos, modern társas...
60 600 000 HUF
1 346 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (71877433)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű lakás eladó hajdúböszörményben – jókai U-BAN Bruttó:69, 58 m², nettó: 40, 33 m2-es modern emeleti nappali + 2 szobá...
61 900 000 HUF
897 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (74414933)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdúböszörmény belvárosában eladó modern 2017-es építésű 3 lakásos társasházban lévő 1 emeleti erkélyes, amerikai konyhás, 67 ...
64 900 000 HUF
968 656 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (46733471)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló ingatlan, tégla építés, városközpont, modern, belső MEGJELENÉSSEL! Földszinti lakás Hajdúböszörményben, szigetelt társa...
64 990 000 HUF
970 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (33937295)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó földszinti lakás Hajdúböszörményben! A lakás egy 2005-ben épült, rendezett tégla építésű társasházban található. Földs...
65 000 000 HUF
970 149 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (52777793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúböszörményben rendkívűl jó helyen eladó, egy 57 m2-es magas földszinti kert kapcsolatos. Erkélyes lakás, 14 m2 szerelő akn...
65 000 000 HUF
915 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (84966125)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó társas házi lakás Hajdúböszörmény frekventált részén! Eladó egy három lakásos társas házban egy lakás, amely földszint+ ...
65 000 000 HUF
706 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (35956586)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó társas házi lakás Hajdúböszörmény frekventált részén. Eladó egy három lakásos társasházban egy lakás, amely földszint+ e...
65 000 000 HUF
698 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (37299944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvásárlásra kinálunk Önnek Hajdúböszörmény abszolút belvárosában új épitésű, azonnali átadással korszerű, 52nm földszinti 1 s...
65 200 000 HUF
1 253 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi tégla lakás hirdetés (87333933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény Belvárosában, 52. 5 Nm-es, 2 szobás, korszerű, család barát, magas műszaki tartalommal rendelkező társasházi la...
65 900 000 HUF
1 267 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Hajdúböszörményben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal