Eladó panel lakás Miskolc (322 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 322 db
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (75971477)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Avas II. Ütemében a Szentgyörgy utcán egy 28 nm-es, felújítandó állapotú erkélyes garzonlakás 10 emeletes panelép...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (46894144)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (81677788)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (31741363)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Miskolcon a Szent Anna tér szomszédságában lévő Tizeshonvéd utcában egy 55 nm-es 1+2 félszobás, 4. emeleti erkélyes, jó á...
38 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (37432571)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy tökéletes lokációval rendelkező, teljes körűen felújított, egyedi kialakítású 76 négyzetméteres panellakás, amely min...
49 500 000 HUF
651 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (87236227)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó, 63 m²-es, 3 szobás lakás Miskolc kedvelt részén – alkuképes áron! Miskolc egyik legnépszerűbb városrészébe...
32 500 000 HUF
515 873 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (88236541)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak a mi KÍNÁLATUNKBAN! Eladó egy hangulatos első emeleti, 2 szobás, 55m2-es téglalakás Miskolc Hejőcsaba városrészében, ame...
21 990 000 HUF
399 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (34463681)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas családi otthon panorámával – ritka lehetőség a Perczel Mór utcában! Eladó Miskolc egyik közkedvelt, rendezett részén eg...
52 990 000 HUF
609 080 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (92174433)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (58461623)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181125 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
37 900 000 HUF
621 311 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (55633945)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Napfényes, erkélyes lakás Miskolc Avason, kiváló lehetőség! Miskolc egyik közkedvelt részén, a Kölcsey Ferenc utcában kínálun...
31 900 000 HUF
862 162 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (46344752)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Miskolc közkedvelt részén, a Vörösmarty utcában! a Vörösmarty lakótelepen, panel programon átesett 8 emele...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77437223)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Belvárosi luxus, panorámával – azonnal költözhető, exkluzív otthon Miskolc szívében! Miskolc belvárosában, a főutcától mindös...
49 500 000 HUF
1 337 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (52636555)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panoráma, luxus, egyediség – ilyen lakásból csak egy van Diósgyőrben! Miskolc–Diósgyőr legszebb részén, örök panorámával a Di...
45 500 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (43471523)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Felújított lakás eladó, melyet Te rendezel be otthonossá! FIATALOS, tehermentes, nem lakott, másfél szobás, 10. emeleti lakás...
24 790 000 HUF
708 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (34388356)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jó helyen? Jó lakóközösségben? Panelprogramos? Alacsony rezsis? Jó tájolás? Panorámás? Felújított? Liftes? Erkélyes? Gardróbos?...
36 790 000 HUF
645 438 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (84351779)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94447961)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (23492652)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45384259)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
31 900 000 HUF
862 162 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Miskolcon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal