Eladó panel lakás Szeged (393 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 393 db
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (77267847)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged, Vértói út, 56 m2-es, kifizetett panelprogramos, 3 szobás, 3. emeleti, kifogástalan állapotú, klimatizált lakás eladó. a...
59 000 000 HUF
1 053 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (69376474)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged, Retek u. , 64 Nm-es, 3 szobás, 3. emeleti, klimatizált, panelprogramos panellakás eladó. a lakásban 3 szoba, konyha, fü...
56 500 000 HUF
882 812 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (64755943)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged, Vértói út, 53 m2-es, kifizetett panelprogramos, 2, 5 szobás, 3. emeleti, kifogástalan állapotú, klimatizált lakás eladó...
57 900 000 HUF
1 113 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (13737873)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Szeged, Felsőváros Kereszttöltés utcai egy plusz 2 szobás lakás, erkéllyel, plusz kihelyezett előtérrel mely gardróbként funkci...
47 500 000 HUF
863 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (56454741)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított panel lakás Szeged kedvelt részén! Szeged Vértói úton kínálunk megvételre egy 54 m²-es, 1+2 félszobás, világos...
57 900 000 HUF
1 113 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (24837173)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újszegedi panelprogramos 3 szobás Eladósorba kerültem, várom új lakóimat! Könnyen megtalálsz, hiszen a ház 10 emeletes. Közel...
64 500 000 HUF
948 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (77687424)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szegeden, a Retek utcában eladó ez a három szobás, jó állapotú lakás. A lakás közelében garázs bérlési lehetőség is adott. A ...
56 000 000 HUF
933 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (69815734)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
57 900 000 HUF
1 113 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (49473554)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
57 900 000 HUF
1 113 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (53414488)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
57 900 000 HUF
1 113 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (53745389)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, azonnal költözhető lakás eladó Szegeden, Rókus városrészben, a Nyitra utcában, panelprogramos társasházban! Ha egy...
59 000 000 HUF
1 053 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (49235445)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szegeden, a Vértói úton kínálok megvételre egy 52 nm-es, 1+2 szobás panel lakást egy 10 emeletes, liftes, szigetelt épület 4. e...
43 500 000 HUF
836 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (93732844)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged, Sárosi u. 60 m2-es, kihelyezett előteres, 2+1 szobás, 5. emeleti, teljes kifizetett panelprogramos panellakás, liftes h...
61 900 000 HUF
1 105 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (72595979)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Újszeged, Csanádi u. , 47 m2-es, 2 szobás, erkélyes, 2. emeleti, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 sz...
48 000 000 HUF
1 021 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (64437839)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
****Tágas, erkélyes családi otthon Szeged-Tarjánban! Panelprogramos házban, kiváló elhelyezkedéssel! **** Csongrád-Csanád várm...
57 900 000 HUF
804 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (69426294)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
57 900 000 HUF
804 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (58739425)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged közkedvelt részén, az Ortutay utcában kínálom megvételre ezt a 60 m2-es, 3 szobás, praktikus elosztású panel lakást, ame...
48 300 000 HUF
805 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (25895873)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Rókusi krt. , 55 m2-es, 2 szobás, 4. emeleti, erkélyes, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 szoba, kony...
55 900 000 HUF
1 016 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (62344299)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
57 900 000 HUF
804 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (95295953)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Hont f. U. 47 Nm-es, 5. emeleti, 2 szobás, klimatizált, loggiás, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 sz...
46 500 000 HUF
989 361 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Szegeden?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal