Eladó panel lakás (6629 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 629 db
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (25317598)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, azonnal költözhető, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, 10 emeletes panelház, 5. emeletén, 2...
87 900 000 HUF
1 292 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (55272223)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Eladó Budapest egyik legkedveltebb részén, Angyalföldön egy teljeskörűen felújított, második emeleti panel lakás! *** Ez az...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (43948725)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Mázsa tér mellett, kilátással a Hargitai sétányra, egy 67 nm-es, 2+1 szobás lakás étkezővel, erkéllyel, lift nélküli panelház...
71 900 000 HUF
1 073 134 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (28114486)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó napfényes, 2 + 2 félszobás erkélyes lakás Újpalotán. Budapest XV. kerületében, Újpalotán kínálunk megvételre egy 68 m²-es...
67 900 000 HUF
998 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (23924393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** 1 + 2 Fél szoba, praktikus elosztás, erkély *** Tatabánya - Gál István lakótelepen, 6. emeleti, 55 m2-es lakás eladó. - ...
36 900 000 HUF
670 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (73775433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békásmegyer Duna felőli oldalán, a Boglár utcában eladó egy 48 nm-es, 2 szobás, teljeskörűen felújított lakás LOGGIA-kapcsolatt...
69 900 000 HUF
1 456 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (69654144)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178913 hivatkozási számú szegedi társasházi lakás. Eladó 1. emeleti, e...
54 500 000 HUF
990 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (99279431)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178840 hivatkozási számú szegedi társasházi lakás. Eladó felújított la...
51 900 000 HUF
998 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (38379471)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú lakás a 14. kerületben, az Örs vezér tere közelében! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, remek elosz...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (74977683)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Megvételre kínálok Veszprém egyik kedvelt, csendes és nyugodt övezetében egy 80 m2-es, földszinti, összkomfortos lakást! Ha o...
64 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (23653424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Dunaújvárosban egy 30 nm-es, 1 szobás, felújított panel lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ezt a...
27 900 000 HUF
930 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (15815994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás panellakás Zugló kedvelt részén Nagy Lajos király útja Eladásra kínálunk Zuglóban, a Nagy Lajos király útján, e...
72 900 000 HUF
1 301 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (75929919)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest XV. kerületében, Újpalotán eladó egy 68 m²-es, kiváló elosztású, erkélyes, világos lakás rendezett, zárt lépcsőházas, ...
67 900 000 HUF
998 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (84435994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs- Nagy Imre úton 10/5. emeleti 52m-es, felújított, erkélyes lakás eladó! Az ingatlan teljeskörü felújításon esett át. Víz é...
51 900 000 HUF
998 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (53759137)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Tócóskert kedvelt részén, a Derék utcán eladó egy 9. emeleti, 53 m? -Es, 2 szobás, loggiás társasházi lakás. Az ing...
58 700 000 HUF
1 107 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (31548276)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ha egy igazán jó hangulatú, barátságos lakóközösségű házban keres új otthont, akkor ezt a lakást bátran ajánlom, hiszen kiváló ...
76 490 000 HUF
1 108 550 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (66434324)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó Mezőhegyes szívében egy 3 szobás, gázcirkós fűtésű, részben felújított panellak...
12 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (23366533)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza felkapott környékén, a Vasvári Pál utcában eladó egy igazán barátságos, azonnal költözhető lakás, ami tökéletes vál...
52 900 000 HUF
777 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (79216786)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Akadálymentesített - 72 nm-es - 2+1, 5 szobás panel lakás eladó a Hungária körút elején! ! ! ! Eladásra kínálunk a Hungária k...
69 900 000 HUF
970 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (35737751)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Lido Home győri irodája eladásra kínálja ezt a 2 szobás, 53 nm-es panellakást Győr-Adyvárosban! Eladó 53 m²-es, 10. emeleti...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal