Eladó panel lakás (6628 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 628 db
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (84444234)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó napfényes, 2 + 2 félszobás erkélyes lakás Újpalotán. Budapest XV. kerületében, Újpalotán kínálunk megvételre egy 68 m²-es...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (36357449)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított panellakás Kecskeméten Széchenyiváros, Aradi vértanúk tere Kecskeméten, Széchenyivárosban, az Aradi vértanúk ...
41 000 000 HUF
820 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44443732)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított panellakás – Kecskemét, Széchenyiváros – Aradi vértanúk tere Főbb jellemzők: 50 m² alapterület 2 különnyíló...
41 000 000 HUF
820 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (93798274)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló befektetési lehetőség! Győr-Moson Sopron vármegyében, Győrben, Adyvárosban kínálok megvételre egy 53 m2-es, felújított, ...
53 900 000 HUF
1 016 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bábolnai panel lakás hirdetés (35526793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 78 nm-es, 3 szobás lakás zöld övezetben, közel a központhoz Eladó egy 78 nm alapterületű, 3 szobás, jó állapotú lakás. A...
43 900 000 HUF
562 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (95879313)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
67 900 000 HUF
998 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (54543293)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet központi helyén, 51m2 1. 5 Szobás igényesen kialakított lakás eladó! Az ingatlan kiváló lokációban helyezkedik el,...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (18631492)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fény, tér és nyugalom a város felett Eladó felújított panellakás Képzeld el, ahogy reggelente a 8. emeletről kitekintve indíto...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (44532785)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó a 4. kerületben, Káposztásmegyerhez közel egy teljeskörűen felújított, 73 nm-es, 2+1 szobás, erkélyes lakás, amely a 3. e...
93 000 000 HUF
1 347 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (36749363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-kertváros kedvelt részén eladó egy 10/1. emeleti, vezetékekig felújított és átalakított, amerikai konyha nappali+ 2 szoba,...
50 500 000 HUF
1 052 083 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (89142964)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
50 500 000 HUF
1 052 083 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (47392855)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben, a Tócóskert kedvelt részén, a Lidl közelében, 54 nm-es, 2 szobás, nagy konyhás lakás eladó 10 emeletes, rendezett ...
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (53299711)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs- Nagy Imre úton 10/5. emeleti 52m-es, felújított, erkélyes lakás eladó! Az ingatlan teljeskörü felújításon esett át. Víz é...
51 900 000 HUF
998 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (78383264)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs kedvelt részén, a Nagy Imre úton eladó egy 10/5. emeleti, 52 m²-es, teljes körűen felújított, erkélyes lakás, amely ideáli...
51 900 000 HUF
998 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (43249859)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az Openhouse Győr - Belváros Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179586 hivatkozási számú győri társasházi lakás. Győr - Adyvá...
52 900 000 HUF
998 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (13427453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Center - Győr Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179555 hivatkozási számú győri társasházi lakás. Eladó lakás – ...
46 900 000 HUF
957 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (79423139)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó Mezőhegyes szívében egy 3 szobás, gázcirkós fűtésű, részben felújított panellak...
12 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai panel lakás hirdetés (33479513)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Orosháza városközpontjában, csendes utcában háromszobás, részben felújított, erkélyes, klímás, 59 m2-es lakás panelprogramos há...
22 500 000 HUF
381 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (23315768)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában eladó egy teljes körűen és kimagasló esztétikai igénnyel...
34 500 000 HUF
734 042 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (57449529)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal