Eladó panel lakás (6631 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 631 db
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (74363248)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeretnél egy olyan lakást, ahova csak be kell költözni? Akkor most megtaláltad a tökéletes választást! Eladó Mezőhegyes város ...
20 900 000 HUF
348 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai panel lakás hirdetés (63772799)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Orosháza városközpontjában, csendes utcában háromszobás, részben felújított, erkélyes, klímás, 59 m2-es lakás panelprogramos há...
22 500 000 HUF
381 355 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (99547244)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó Mezőhegyes szívében egy 3 szobás, gázcirkós fűtésű, részben felújított panellak...
12 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi panel lakás hirdetés (63332598)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó*****szigetszentmiklóson*****központban*****tehermentes****erkélyes***1+2 szobás***HITELEZHETŐ lakás Az ingatlan Otthon St...
61 900 000 HUF
998 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (91462524)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panelprogramos, 35 nm-es lakás Miskolc, Avas, Középszer utca! Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (74779334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó lakás Kőrakás parkban – szigetelt társasházban Kínálatunkban elérhető egy 65 nm-es, jó elosztású lakás a Kőrakás parkban...
67 000 000 HUF
1 030 769 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (51844447)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lido Home Győr eladásra kínál felújított panellakást Győr–Szabadhegyen! Győr-Szabadhegy kedvelt, zöldövezeti részén, a 3-as tó...
54 900 000 HUF
1 120 408 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (39362292)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 2 szoba hallos, nagy erkélyes, lakás Tatabányán a Gál istván lakótelepen, egy 10 emeletes ház 9. emeletén. A házban ...
41 500 000 HUF
754 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (43937579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Dunaújvárosban egy 35 nm-es, 1+1 félszobás, felújított, azonnal költözhető panel lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37677747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecen, Újkertben a Cívis utcán, 51 nm-es, 2 szobás, klímás, műanyag nyílászárós, mért fűtéses, panelprogramos társasházi lak...
57 900 000 HUF
1 135 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (14357442)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc Győri kapu kedvelt részén, egy 4 emeletes panelépítésű tarsasház 4. emeletén, egy 63 m2 alapterületű 2 + 1/2 szobás szé...
32 500 000 HUF
515 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (79599972)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom ezt a fényben úszó, 53 négyzetméteres lakást Szeged Úrjahős utcájában. Az ingatlan a nyolcadik emeleten helyez...
51 490 000 HUF
971 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (67748934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budai hegyekre panorámás, 61 nm 2 szobás, erkélyes, csendes, világos azonnal költözhető lakás Eladó! a József Attila lakótelep ...
69 900 000 HUF
1 145 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (46146313)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújításra ideális, erkélyes lakás Pesterzsébet központi részén, mely kiváló alap saját otthonhoz vagy befektetéshez! Budapest...
63 200 000 HUF
1 149 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93777779)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ha központi helyen szeretne ingatlant a III. kerületbe ne keressen tovább! Azonnal költözhető, teljes körűen felújított (a fa a...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (35489247)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tágas, jól tagolt 2+2 félszobás lakás eladó szegeden, a budapesti körút KÖZELÉBEN Szeged könnyen megközelíthető, jól ellátott ...
62 900 000 HUF
925 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (93649243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
A lakás első látásra nagynak tűnhet, de ez az az ingatlan, amelynél nem kell kompromisszumot kötni. Családbővülésben gondolkod...
62 900 000 HUF
925 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (44457558)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs kertváros csendes zöldövezeti részén, a Malomvölgyi úton, 52 m2, felújított, két szobás, erkélyes panellakás eladó. Az ing...
46 900 000 HUF
901 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (37648584)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted