Eladó panel lakás (6631 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 631 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (73842584)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó panellakás Pécsen, ne maradjon le róla! Pécs, Építők útja Uránváros! Eladásra kínálunk egy 52 m? -Es alapterületű, 2 szob...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (89733237)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
XIII. kerület frekventált városrészén, a Váci úton, Duna parttól és a Marina parktól sétatávra a Duna plázával szemben egy 3. e...
99 900 000 HUF
1 332 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (94746643)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 1+2 szobás panellakás Zugló kedvelt részén Eladásra kínálunk Zuglóban, a Nagy Lajos király útján egy 10 emeletes, rendeze...
72 900 000 HUF
1 301 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (42344597)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 11. kerületében a Sáfrány utcában eladó panel lakás A lakásról: - 2. emeleti elhelyezkedés - 45 m2-es - nappali plusz ...
69 900 000 HUF
1 553 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (59547773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73686922)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (64369232)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc, Jókai lakótelep, Laborfalvi Róza utca! Sokak örömére elérhetővé vált egy teljeskörűen felújított lakás teljes bútorza...
55 490 000 HUF
880 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (55989359)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszaújváros belvárosában, a dísztó közelében, eladó egy 60 nm-es 2+1 fél szobás, loggiás, jó állapotú lakás. Az épület korább...
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45577374)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc belvárosában egy páratlan hangulatú, felújított, 2 és fél szobás, 63 m-es társasházi lakás, amely ideális választ...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (45754345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (67744337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeretnél egy olyan lakást, ahova csak be kell költözni? Akkor most megtaláltad a tökéletes választást! Eladó Mezőhegyes város ...
20 900 000 HUF
348 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (59493673)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Dunaújvárosban a Weiner Tibor körúton egy 9. emeleti 1, 5 szobás felújított lakást. Az ingatlanban az ablakok...
33 500 000 HUF
957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (44494335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs kertváros csendes zöldövezeti részén, a Malomvölgyi úton, 52 m2, felújított, két szobás, erkélyes panellakás eladó. Az ing...
46 900 000 HUF
901 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (44737825)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (37349166)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (37477599)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
X. kerület, gyakorló KÖZ-BEN Árkád üzletközponttól pár perc sétára kínálunk eladásra egy 71 nm-es, 3 szobás, hallos, erkélyes,...
87 000 000 HUF
1 225 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári panel lakás hirdetés (33365489)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home ingatlaniroda eladásra kínál kaposvári PANELLAKÁST. A lido home ingatlaniroda által kínált kaposvári panellakás je...
31 990 000 HUF
666 458 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (44456837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vácon, a Dunakanyar legszebb barokk városában, kínálunk megvételre egy 52 nm-es, két szobás, összkomfortos, erkélyes, első emel...
58 000 000 HUF
1 115 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (77533653)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, erkélyes panellakás Salgótarjánban - Zagyvapálfalván! Salgótarján kedvelt városrészében, Zagyvapálfalván kíná...
19 900 000 HUF
310 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (12243466)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
ÁlomOtthon ingatlan iroda kínálja megvételre ezt a Ságvári városrészben található, 58 nm-es, 1 + 3 félszobás lakást. Az ingatla...
38 990 000 HUF
672 241 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal