Eladó panel lakás (6632 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 632 db
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (13334543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten a közkedvelt Dugonics lakótelepen, egy 56nm-es, 1+2 szobás, kilencedik emeleti, nyugati fekvésű, közepes állapot...
67 900 000 HUF
1 212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Móri panel lakás hirdetés (31286772)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Móron a Vértes utcában eladó egy 50 nm-es, felújított, erkélyes lakás. - 4. emeleti lakás, panorámás kilátással, csendes utcába...
38 900 000 HUF
778 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (57933558)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Debrecenben, a Tócóskert téren egy igényesen felújított, 44 m2-es, 10. emeleti, 2 szobás erkélyes lakás! A lakás néhány ...
54 900 000 HUF
1 247 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (77748249)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabányán, a Sárbereki lakótelepen, egy négyemeletes, rendezett társasház 3. emeletén található ez a 62 nm-es, 2+1 félszobás, ...
43 900 000 HUF
708 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (39345495)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó napfényes, 1, 5 szobás kertvárosi panellakás – ideális fiataloknak, egyedülállóknak vagy kiadásra! Déli fekvésének köszö...
39 900 000 HUF
997 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (51313965)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Figyelem! a hirdetésben a képek között virtuálisan berendezett képek is találhatóak. a lakás bútorozatlanul eladó. Eladó 1. eme...
65 000 000 HUF
1 101 694 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (36455426)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kényelmes otthon, remek elhelyezkedéssel 10. kerületben! Ez a világos, jól kialakított lakás tökéletes választás lehet akár e...
65 490 000 HUF
963 088 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (56658944)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (73486487)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú lakás a 14. kerületben, az Örs vezér tere közelében! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es lakást a 9. ...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (54465748)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetben Budapest XVII. kerületébe...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (13598762)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (43474758)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Vegye igénybe a támogatott 3% hitelt! XVI. kerület csendes zöld részén, mégis közel a belvároshoz, eladó egy 4. emeleti, 80 m...
95 900 000 HUF
1 198 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (84376389)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új részén! XVI. kerület, Centenáriumi lakótelepen, rendezett...
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (84437777)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kényelmes otthon, remek elhelyezkedéssel Kőbánya szívében! Ez a világos, jól kialakított lakás tökéletes választás lehet akár...
65 490 000 HUF
963 088 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (49333337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vörösvári úton felújított 3 nagy szobás 68nm 1. emeleti panel lakás ELADÓ! Ha központi helyen szeretne ingatlant a III. kerül...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (78713436)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú lakás a 14. kerületben, az Örs vezér tere közelében! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, remek elosz...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (43654422)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Széchenyiváros62 m² 2+½ szoba 4. emelet erkélyes lakás eladóEladásra kínálok Széchenyiváros kedvelt részén egy 62 m²-...
45 900 000 HUF
740 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (83193793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egyedileg összenyitott két lakás egyben ELADÓ! Kazincbarcika Sajókazinc városrészén egymás melletti két darab 2 szobás egybeny...
46 800 000 HUF
410 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (38483644)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, felsővárosi, 47 m2-es, 2 szobás, jó állapotú, 4. emeleti, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 szoba, ko...
45 500 000 HUF
968 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (58897781)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted