Eladó panel lakás (6632 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 632 db
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (57745185)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpest Dugonics utcai részén, egy 56nm-es, 1+2 szobás, nyugati fekvésű, átlagos állapotú, panorámás, magas emeleti lakás ...
67 900 000 HUF
1 212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Győri panel lakás hirdetés (96223778)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Világos terek, jó elosztás, felújítási lehetőségekkel Családnak, első lakásnak vagy befektetésnek keresel jól kiadható, prakti...
46 900 000 HUF
884 905 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43577242)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új tulajdonosát keresi a 3. kerületben, Óbudán egy nagy étkező-konyha + 2 szobássá átalakított, beépített loggiával rendelkező,...
75 900 000 HUF
1 116 176 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (88417493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budaörsön ltp-n közkedvelt 35 nm es 1, 5 szobás nagyon jó elrendezésű tehermentes felújított öröklakás eladó. Esetleg csere s...
68 500 000 HUF
1 957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (79991146)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ha egy igazán jó hangulatú, barátságos lakóközösségű házban keresel új otthont, akkor ezt a lakást bátran ajánlom. Újpalota eg...
76 490 000 HUF
1 108 550 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui panel lakás hirdetés (42877944)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezd fel új otthonodat Berettyóújfaluban! Eladó egy 54 m2-es, 2 szobás lakás, amely a 4 emeletes panelház második emeletén ...
42 500 000 HUF
787 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (98212339)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Debrecenben a Kishegyesi úton, eladó egy 1 emeleti 3+1 szobás, 78m2-s lakás. a lakásban felújítás során kicserélték a külső és ...
72 900 000 HUF
922 784 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (29334373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten a közkedvelt Dugonics lakótelepen, egy 56nm-es, 1+2 szobás, kilencedik emeleti, nyugati fekvésű, közepes állapot...
67 900 000 HUF
1 212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (93335584)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szekszárd Béri Balogh Ádám utcában lakás eladó! A 40 m2-es, 1, 5 szobás lakás 7. emeleti elhelyezkedésű. Lift van, a lépcsőhá...
31 850 000 HUF
796 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (14349535)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Adyváros kedvelt részén kínálok megvételre egy 4. emeleti, zárószinten elhelyezkedő, 54 nm-s kétszoba + hallos lakást. Az ingat...
49 900 000 HUF
924 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (74785334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Újpest szívében, 4 szobás, földszinti, tehermentes, remek közlekedési adottságokkal 70nm-es panel lakás. Az átlagos állap...
85 000 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (52354713)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú lakás a 14. kerületben, az Örs vezér tere közelében! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, remek elosztá...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (89423152)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, kiváló elrendezésű lakás eladó Mátyásföld szívében a Jókai lakótelepen! Rendezett környezetben, 4 emeletes társasház ...
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (68543477)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egyedi méretű, dupla erkélyes lakás, városközpontra néző panorámával ELADÓ! Tiszaújvárosban a Szent István úton lévő liftes t...
58 000 000 HUF
630 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (53454324)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Moson-Sopron vármegye, Győr-Adyváros, felújított panellakás bútorokkal együtt eladó Győrben, az Ifjúságkörúton, Plázához ...
53 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (72427454)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lokáció az Ecseri út és Pöttyös u-i megállók között. 2 Nagy szobás, 56 m2-es, teljesen kiürített, azonnal költözhető, ré...
67 200 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (34475877)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a Leányka utcában 1970-es évek elején épült, panelprogramos 9-ik emeleti 59nm-es lakás. Az ingatlanban tágas világos napp...
70 000 000 HUF
1 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői panel lakás hirdetés (92437272)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, felújított lakás Gödöllő SZÍVÉBEN!  Gödöllő központjában eladó egy 56nm-es, második emeleti, teljes körűen...
69 900 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (54436238)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros kedvelt részén, a Római körúton kínálok eladásra egy 8. emeleti, jó állapotú, két szobás, erkélyes lakást. Az inga...
33 000 000 HUF
647 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (17934927)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Derék u. , 54 m2-es, 2 szobás (különnyíló), erkélyes panellakás eladó! Jellemzők: -fűtés: távhő -szobák: laminált...
55 200 000 HUF
1 022 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal