Eladó jó állapotú panel lakás - Budapest XXII. kerület (66674532)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 13 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XXII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:65 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:1 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Gregoryan Artur
Gregoryan Artur
+36-(70)-630-0162
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M328523
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Lakás, Budapest 22. ker.

Kertkapcsolatos lakás garázzsal és műhellyel Rózsavölgyben, Azonnal költözhető
ENGLISH description BELOW! ! !
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Eladásra kínálunk Rózsavölgy csendes, fás övezetében, a XI. kerület határán egy 65 nm -es, 2 szoba + hallos, magasföldszinti lakást. Az ingatlan egy mindössze 3 lakásos, rendezett kerttel rendelkező társasházban található, barátságos, biztonságos kertvárosi környezetben.
Ingatlan jellemzői és elosztása:
— Lakótér: 65 nm , amely magában foglal egy teraszkapcsolatos nagy szobát, egy különnyíló 12 nm -es hálószobát, egy gardróbos hallt, valamint egy tágas étkezőkonyhát.
— Fürdőszoba: Káddal és zuhanyzóval is felszerelt, minden helyiség nagy ablakokkal rendelkezik, a kertre néző kilátással.
— Állapot: Jó műszaki állapotú, tehermentes, 1/1 tulajdonú és azonnal birtokba vehető.
Különleges extrák – Benne az árban:
— Szuterén szint: a lakás alatt egy 66 nm -es, kiváló állapotú, 3 helyiségből álló garázs, műhely és tároló található. a lakásba innen közvetlenül, száraz lábbal is feljuthatunk.
— Kert: a két földszinti lakás osztozik a kertrészen, amely ideális helyszín pihenéshez.
Finanszírozás és költségek:
A ház fűtését közös kazán biztosítja. Hagyományos közös költség nincs, a felmerülő kiadásokat tulajdonhányad alapján rendezik a lakók. Az ingatlan hitelképes, az energetikai tanúsítvány beszerzése folyamatban van.
———————————
Ground Floor Apartment with Garden Access, Garage, and Workshop in Rózsavölgy
A 65 sqm apartment with 2 rooms and a hall is available for sale in the prestigious Rózsavölgy (District 22), right on the border of District 11. Located in a 1-story building with only 3 units, this home is surrounded by lush trees and a peaceful suburban atmosphere.
Key Features:
— Layout: Spacious living room with terrace access, a separate 12 sqm bedroom, a hall with built-in wardrobes, and a large eat-in kitchen.
— Bathroom: Equipped with both a bathtub and a shower. Large windows provide plenty of natural light and garden views.
— Bonus Space: a 66 sqm basement area is included in the price, featuring a garage, a workshop, and storage. It is directly accessible from the apartment.
— Garden: Direct access to a shared garden area.
Condition: Unencumbered, ready for immediate move-in. The area is highly safe and family-friendly, with excellent community vibes.

Referencia szám: m328523-ml Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest XXII. kerületi jó állapotú 3 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XXII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 149000000 Ft és mivel az alapterülete 65 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 2292308 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Gregoryan Artur összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Gregoryan Artur összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal