Eladó panel lakás (6631 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 631 db
Eladó Móri panel lakás hirdetés (73354622)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, erkélyes lakás Mór központjában – panorámás kilátással! Móron, a közkedvelt Vértes utcában kínálunk megvéte...
38 900 000 HUF
778 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (34653972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XV. kerületben, Újpalotán, családi házas övezet mellett, 10 emeletes, liftes társasházban, egy jó elosztású, 55 nm-es, ...
63 000 000 HUF
1 145 454 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (31755717)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc belvárosához közel a Szentpéteri-kapu elején, eladó egy negyedik emeleti 73nm-es távfűtéses panel lakás. Ez a kiváló el...
36 000 000 HUF
493 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai panel lakás hirdetés (77577571)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Várpalota központjához közel eladó egy kétszintes társasház második emeletén található 49 nm-es lakás. Az ingatlan a panelprogr...
36 900 000 HUF
753 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (39974855)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tatabánya közkedvelt Újvárosi részén egy 53 m²-es, 1. emeleti, világos, két szobás lakás! Ez a remek elosztású ingatlan...
34 900 000 HUF
658 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni panel lakás hirdetés (42737779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó - csere is érdekel - Sopron Aranyhegyen egy 76 m2-es, három szobás, nagykonyhás, erkélyes második emeleti lakás. Fűtés: g...
60 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Móri panel lakás hirdetés (53243939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Móron a Vértes utcában eladó egy 50 nm-es, felújított, erkélyes lakás. - 4. emeleti lakás, panorámás kilátással, csendes utcába...
38 900 000 HUF
778 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (43553763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a XV. kerületben egy 35 nm-es lakást! a lakás tízszintes csendes tiszta társasház 5. emeletén található. a la...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (48317959)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a XV. kerületben egy 35 nm-es lakást! A lakás tízszintes csendes tiszta társasház 5. emeletén található. ...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (43249379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Battonyai panel lakás hirdetés (34946833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon, ahol a nyugalom lakik – Battonyán, a Molnár c. Pál lakótelepen Battonya egyik legcsendesebb részén, a hangulatos Molnár...
18 500 000 HUF
318 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Battonyai panel lakás hirdetés (36258274)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
‼️ Áresés 3 hétig ‼️ Most csak 7, 89 millió Ft (~ 22500 €) Befektetők és vállalkozószellemű vásárlók figyelem! Batonyán, a Mo...
8 300 000 HUF
166 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (92749525)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (53367445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Elragadó igényességgel felújított lakás Debrecenben, a Kishegyesi úton! Az Otthon 78 nm-es, 3 szoba és nappali, konyha és étk...
84 900 000 HUF
1 088 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43479773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen kedvelt, Tócóvölgy városrészén egy igényes felújításon átesett, 73 nm-es, nappali + 2 szobás, erkélyes lakást kínálunk...
79 500 000 HUF
1 089 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (23589652)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern élettér a Szentpéteri-kapu elején – 73 m²-es, 3 szobás lakás eladó! Ha fontos számodra a városközeli elhelyezkedés, a ...
36 000 000 HUF
493 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (39224357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kilátás a Dunára és a Margit-szigetre a Pannónia utcából? Igen, van ilyen. És most eladó! A XIII. kerület legkeresettebb rés...
89 500 000 HUF
1 316 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (59443758)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (73887753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (83685462)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Békásmegyeren, a Zsirai Miklós utcában eladó egyedülálló lehetőség két panel lakás egyben, panorámás kilátással Az ingatlan a ...
149 990 000 HUF
1 315 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal