Eladó panel lakás (6631 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 631 db
Eladó Győri panel lakás hirdetés (42389574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a remek lehetőséget Győr Marcalváros i. Városrészében, ahol egy eladó panellakás várja új tulajdonosát. Az inga...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali panel lakás hirdetés (94786135)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalos Panel, szép kilátás! Marcali városközpontban eladó ez a 4. emeleti 50m2-es erkélyes Panel lakás! Az ingatlanban kon...
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (24568292)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Káposztásmegyer I. -En, a Farkas-erdő közvetlen közelében, liftes társasház v. emeletén, duplakomfortos, 84nm-es 3+1félszoba+ha...
93 490 000 HUF
1 112 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi panel lakás hirdetés (89299315)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Oroszlány kedvelt, zöldövezeti részén, 1. emeleti, 2 szobás lakás! Eladó lakás Oroszlány egyik legkedveltebb részén – első eme...
32 900 000 HUF
671 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (36754563)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc belvárosához közel a Szentpéteri-kapu elején, eladó egy negyedik emeleti 73nm-es távfűtéses panel lakás. Ez a kiváló el...
36 000 000 HUF
493 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (96475395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy csendes, világos, klímás lakás XV. kerületben, Újpalotán. Az ingatlan 35 nm-es, 1 + 1 különnyíló szobás és egy pane...
55 900 000 HUF
1 597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (75649743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (42139142)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Világos, jól elrendezett otthon Kőbányán, remek választás első lakásnak vagy befektetésnek! Eladó egy 41 m²-es, 1+1 félszobás...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (24932698)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Budai úton eladó magasföldszinti 2 szoba hallos lakás! Eladó 2 szoba nappalis franciaerkélyes bútorozatlan részben felújítot...
48 000 000 HUF
905 660 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (34948379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon a Duna és a Rákos-patak között panorámával és naplementével a XIII. kerület szívében, Angyalföld és Vizafogó találkozásá...
79 800 000 HUF
1 375 862 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (93122238)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belső Udvari közös használatú zöld terasz, nappali + 2 háló, erkély, parkolás metróközeli otthon a IX. KERÜLETBEN! Akár 4 szob...
74 000 000 HUF
1 104 477 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (53987977)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Zugló frekventált részén gyönyörű panorámával egy Álomszerű lakás, hangulatos otthon az Örs Vezér térnél. Egyedi ajánlat,...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43463782)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség Debrecen belvárosában! Három különnyíló szobás, frissen felújított lakás eladó a Darabos utcán! ...
85 000 000 HUF
1 180 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (27575645)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Újpest szívében, 4 szobás, földszinti, tehermentes, remek közlekedési adottságokkal 70nm-es panel lakás. Az átlagos állap...
85 000 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (35988733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged, Sárosi u. 60 m2-es, kihelyezett előteres, 2+1 szobás, 5. emeleti, teljes kifizetett panelprogramos panellakás, liftes h...
61 900 000 HUF
1 105 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (47385576)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepelen keres otthont? Megtalálta! ! ! a XXI-ik kerület közkedvelt részén, Csillagtelepen eladó egy 55 négyzetméteres, 2 szobá...
58 900 000 HUF
1 070 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (78424727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet szívében, frekventált helyen: teljesen felújított panellakás ELADÓ! Eladó egy 55 m²-es, igényesen felújított pan...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (32872773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Vegye igénybe a támogatott 3% hitelt! XVI. kerület csendes zöld részén, még is közel a belvároshoz. a Bercsényi utcában eladó...
95 900 000 HUF
1 198 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (58743639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Áresés! ! ! Otthon start igénybe vehető! Pécs uránvárosi részén a Dr Veress Endre utcában eladó egy iii/2. Em-i, 50 nm-es, 2 kü...
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (57374841)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya - Dózsakertben 53 nm-es Gerecse panorámás lakás eladó! Sajat lakás céljára vagy befektetésnek, akár bérlővel együtt...
39 000 000 HUF
735 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal