rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (44144374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 3
Eladó Ercsiben aszfaltos utcában, egy 1980-as években téglából épült egyszintes 70nm-es családi ház, 555nm-es saroktelken! Ame...
24 900 000 HUF
355 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (99879591)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: 4
Eladó Ercsiben egy 1980-ban téglából épült önálló családi ház, 528nm-es saroktelken. Az egyszintes ház 98nm-es, de tetőtér fe...
26 900 000 HUF
274 489 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (82239899)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 3
Ercsibe eladó! Felújított 70 nm-es 2 szoba, nappali, étkezős, fürdőszobás családi ház 573 nm-es telekkel. Fűtés jelenleg elektr...
29 990 000 HUF
428 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (86774749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 646 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Ercsiben egy 75 m²-es, összkomfortos, tégla építésű családi házat egy gondozott, 646 m²-es telken. Az ingatl...
30 900 000 HUF
412 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (39336531)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 646 m2
Szobaszám: 2
Saroktelken ajánlom ezt a családi házat Savanyúréten Ercsiben! - Kisebb 2 generációssá alakítható - belül szépen FELÚJÍTOTT -...
30 900 000 HUF
406 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (99225432)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1871 m2
Szobaszám: 3
Eladó olcsó családi ház Ercsiben – csendes utcában, hatalmas telekkel! Ercsiben, nyugodt környezetben, 62 m²-es családi ház e...
35 000 000 HUF
564 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (43798944)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Ercsiben, pár perc sétára a Duna-parttól! Egy 530 m2-es, összközműves telken kínálunk megvételre egy 135 m2...
36 900 000 HUF
271 323 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (72362472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 3
Ercsi Savanyúrét részén található 69 nm-es, Amerika konyhás nappali+ 2 szobás, földszintes, felújított, tégla építésű családi h...
37 990 000 HUF
550 579 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (24676699)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 6
Ercsiben két szintes családi ház eladó! Ercsi csendes, kertvárosias részén, 1439 m²-es telken kínálunk megvételre egy 150 m²-e...
39 000 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (33482299)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1082 m2
Szobaszám: 3
Családi életre, befektetésnek, vállalkozásnak kínáljuk! Kimondottan ajánljuk kutyamenhelyeknek, állatvédőknek, állatorvosoknak,...
40 000 000 HUF
563 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (64449383)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Azonnal költözhető! Ercsi csendes, rendezett, aszfaltozott utcájában, Tótlik részén kínálom eladásra ezt a felújított 3 szobás...
41 900 000 HUF
558 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (81238199)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ercsiben, a központ közelében eladó egy modern, 2025-ben épült családi ház! Ercsi egyik kedvelt, könnyen megközelíthető részé...
42 000 000 HUF
677 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (73373333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1084 m2
Szobaszám: 3
Ercsiben eladó egy 75 nm-es, nappali + 2 szobás, földszintes, felújított tégla építésű családi ház. ÁlomOtthon Ingatlan is Hi...
42 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi ikerház hirdetés (93147338)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 598 m2
Szobaszám: 2
Ercsiben, Tótlik városrészben keresi új tulajdonosát egy 2 szobás, hangulatos ikerház, nagy méretű kerttel. Ha jó adottságokka...
45 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (73379344)
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 717 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Ercsi csendes részén – felújított, bővített otthon! Ercsi egyik nyugodt, csendes utcájában, a temető közelé...
47 700 000 HUF
681 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (33838319)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1139 m2
Szobaszám: 4
Ercsiben a Spar áruház közelében 1139 nm-es telken 120 nm-es családi ház eladó! Elrendezés: Nappali- amerikai konyha 2 nagy mé...
49 000 000 HUF
408 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (78374322)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1019 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Eladó Ercsiben 1985-ben téglából épült, 160nm-es kétszintes nagy teraszos felújított családi ház 1019nm-es telken. A házat be...
49 000 000 HUF
306 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (22427421)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Páratlan lehetőség Ercsi Déli városrészében! Esztétikailag és műszakilag felújított, önálló, 2 hálószobás kertes ház nagy gar...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (74442598)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Teljes körűen felújított családi ház eladó Ercsin, garázzsal azonnal költözhető! Ercsiben, a laktanya közelében, jó lakókörnye...
49 900 000 HUF
831 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (98778396)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Ercsi csendes, jól megközelíthető részén kínálunk eladásra egy 49 m2-es családi házat, nagy méretű telekkel. Az ingatlan kivál...
49 900 000 HUF
875 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Ercsiben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal