rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Érdi házrész hirdetés (51244859)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 178 m2
Szobaszám: 2
Érd, postástelepen, (Riminyáki úton, 2 szobás, felújítandó 48 nm-es házrész eladó! Az ingatlan osztatlan közös tulajdonrészű, f...
21 500 000 HUF
447 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (63497592)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 954 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Érd központi részén kínálunk megvételre egy 50 nm-es, szerkezetkész, befejezésre váró házat, 954 nm osztatlan közös tulajdonú, ...
31 500 000 HUF
630 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (13438348)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 245 m2
Szobaszám: 2
Érdliget virág nevű utcájában kellemes helyen eladó egy nettó 44 nm-es ikerházi lakás. Az önálló helyrajzi számon nyilvántarto...
35 000 000 HUF
514 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (37482437)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1369 m2
Szobaszám: 1
Érden, Ófaluban női neves utcák egyikében eladó, egy kb 30nm-es kis ház, mely szobából, és konyhából áll. Az téliesített könnyű...
37 900 000 HUF
1 263 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (44392394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 321 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház, 39 900 000 huf vételáron, Érd, Alsó Parkvárosban. Egyedi tervezésű, amely szerkezetkész állapotban várja új ...
39 900 000 HUF
266 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (46493124)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Eladó érdligeti 2, 5 szobás ház, 500 nm-es TELEKKEL! - Felújítandó, műanyag nyílászárók cseréje MEGTÖRTÉNT - tetőtér BEÉPÍTHE...
39 900 000 HUF
518 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (25432532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Ha nem szeretnél panelba költözni, de nem szeretnél nagy telket sem, akkor ez a házikó te rád vár! Érd Ófaluban eladásra kínálo...
42 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (81842348)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1150 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Érden telek árában! Érden, csendes utcában eladó egy 72 m²-es, könnyűszerkezetes + részben téglafalas családi...
43 000 000 HUF
597 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (35914299)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Érd női neves utcák egyikében 88 nm. -Es házikó. a ház ytong és könnyűszerkezet eggyüttesen, az építkezésről fotók állnak rende...
45 000 000 HUF
511 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (38934574)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó ház kiváló adottságú telken Érd ófalui részénÉrd egyik kedvelt, nyugodt ófalui környékén kínálunk megvételre egy 30...
45 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (42713745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 846 m2
Szobaszám: 3
Érd Ófalu csendes, nyugodt utcájában kínálok eladásra egy belterületi, földszintes, önálló, kertes családi házat. a jól megköze...
46 900 000 HUF
565 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (71933492)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 3
Érd, postástelepen, (Riminyáki úton, 2 szobás, felújítandó 72nm házrész, vagy egyben 112nm ház eladó! Az ingatlan osztatlan köz...
49 500 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (39972746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 2
Érd, Istvántelepen 2 szobás, felújítandó ház eladó! -760 Nm-es összközműves telek-melléképület garázsnak, vagy műhelynek. -As...
49 900 000 HUF
959 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (88389993)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 508 m2
Szobaszám: 2
Érd közkedvelt Vincellér városrészében, átmenő forgalomtól mentes, csendes utcában kínálunk megvételre egy 508 nm-es építési te...
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (99625333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 67 négyzetméteres kisméretű, szerkezetileg stabil, felújítható családi ház, amely egy 750 négyzetméteres telekkel büs...
50 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (67794184)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Leírás MÉLYEN ár alatt új építésű ikerház eladó érden, nyári BEKÖLTÖZÉSSEL! ! Érden természetvédelmi terület mellett, eladó e...
54 000 000 HUF
794 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (25295479)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag készpénzes vásárlók RÉSZÉRE! #Nemfix3% Érd kedvelt Dombosváros részén, a Fundoklia-völgy közvetlen közelében kínálu...
54 000 000 HUF
843 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi sorház hirdetés (48759272)
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 216 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
6 Szoba + 2 fürdő GYORSAN költözhető! ! ! Két generációnak is megfelelő! Eladó Érden a Tisztviselőtelepen, frekventált kerese...
54 900 000 HUF
392 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (34494253)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 821 m2
Szobaszám: 1
Eladó Érd, Fenyves-parkváros, nyugodt kertvárosi lakó övezetében egy 821 nm-es telek, rajta egy 45 nm-es, felújítandó/bontadó t...
54 900 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Érden?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal