Eladó tégla lakás Újpest (356 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 356 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (77194373)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezd fel új otthonodat Budapest egyik legdinamikusabb kerületében, Újpesten! Ez a két szobás lakás tökéletes választás fiat...
59 500 000 HUF
1 239 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (74977355)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten a Városkapuhoz és az Újpest központhoz közel eladó egy felújított, galériázott 29 m2-es garzonlakás. a lakás déli tájo...
52 000 000 HUF
1 793 103 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (74997116)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
52 000 000 HUF
1 793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (97774733)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
52 000 000 HUF
1 793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (67583637)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten a Városkapuhoz és az Újpest központhoz közel eladó egy felújított, galériázott 29 m2-es garzonlakás. A lakás déli táj...
52 000 000 HUF
1 793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (54437326)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
52 000 000 HUF
1 793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (35457938)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten, egy azonnal költözhető, jó állapotú, 62 nm-es, 3 szobás, világos, két erkélyes téglalakás, garázzsal. A Csalá...
88 000 000 HUF
1 419 354 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (37378452)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***10 Perc séta a DUNÁHOZ*** Eladó Újpesten, a központhoz közel, a Liszt Ferenc utcánál, egy 37 m2-es sok lehetőséget kínáló la...
52 700 000 HUF
1 424 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (69762463)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kivételes lehetőség Újpest kertvárosi részén! Eladó egy kétszintes, kertkapcsolatos, nagy terasszal és saját tárolóval rendelke...
84 500 000 HUF
1 408 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (29995472)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Újpesten a legjobb kertvárosi részen eladó egy zárószinten lévő, kényelmes, két fekvéses, 4 szobás, jó állapotú tégla lakás kb....
84 900 000 HUF
786 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (54742643)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest egyik nyugodt, jól megközelíthető részén kínálunk megvételre egy teljeskörűen felújított, 25 nm-es, praktikus elrendezés...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (46233784)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újpesten, a Berzeviczy Gergely Közgazdasági Technikum közelében, rendezett, parkos környezetben kínálunk megvételre egy 59 nm-e...
67 000 000 HUF
1 135 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (39396537)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten, csendes mellékutcában kínálunk megvételre egy 27 nm-es, jó állapotú, földszinti, szigetelt téglalakást, stabil bérlőv...
38 900 000 HUF
1 440 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (67782377)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Összeköltözők figyelmébe - kertkapcsolatos lakások! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt környezetben, jó töm...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (94936841)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belső két szintes szép lakás teremgarázzsal Újpest központi részén! Eladásra kínálok egy bruttó 63 m2 / nettó 49 m2 -es belső k...
73 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (53463633)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten, a Nép-sziget közelében, karbantartott társasházban eladó egy i. emeleti, 26 nm-es, 1 szobás, jó állapotú téglalakás, ...
40 900 000 HUF
1 573 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (27395662)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, jó állapotú 2 szobás lakás Újpesten kiváló közlekedéssel, azonnali lehetőségEladásra kínálunk egy 50 m²-es, világos, j...
79 200 000 HUF
1 584 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (27448981)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi ajánlat, most a legjobb piaci áron! Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31nm-es, egy szobás, gá...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (35596327)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálom Újpest egyik csendes utcájában található földszinti, belső udvarra néző, 43 m²-es, 1+1 félszobás, belső udvaro...
65 600 000 HUF
1 525 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (44113452)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Új Élet, Új Otthon Újpest Zöldövezetében! Eladó egy minden igényt kielégítő, teljeskörűen felújított, 86 nm-es álomotthon a Gör...
110 000 000 HUF
1 279 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest IV. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal