Eladó tégla lakás Újpest (356 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 356 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (94534329)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újszerű, erkélyes lakás eladó a IV. kerületben 2 háló + nappali, alacsony rezsiBudapest IV. kerületében, rendezett, 2024-ben ép...
93 500 000 HUF
1 460 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (33454293)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Újpest Központ - Újpest Városkapu közt, csendes mellék utcában elhelyezkedő, második emeleti, egy szobás, nyugati fekvésű...
52 500 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (37486959)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, belső kétszintes, azonnal költözhető lakás Újpest kertvárosi, csendes részén! a 4. kerület egyik legnyugodtabb, cs...
199 000 000 HUF
1 519 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (44648739)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újpesten, a Berzeviczy Gergely Közgazdasági Technikum közelében, kiváló közlekedés mellett, egy 6 lakásos, nyugodt udvarban kín...
45 900 000 HUF
956 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (93436587)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A Juharliget lakópark egyik legjobb fekvésű, napfényes, erkélyes lakása eladó Csendes, mégis kiváló közlekedésű helyen, metróho...
99 900 000 HUF
1 536 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (33748143)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpest szívében, egy ritka lehetőség azoknak, akik tágas, két szobás azaz 54nm-es, beépített terasszal ellátott, gépkocsi...
79 200 000 HUF
1 466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (92848399)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, jó állapotú 2 szobás lakás Újpesten kiváló közlekedéssel, azonnali lehetőségEladásra kínálunk egy 50 m²-es, világos, j...
79 200 000 HUF
1 584 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (66942795)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
99 900 000 HUF
1 536 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (67339287)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
79 200 000 HUF
1 584 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (55434232)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
IV. kerületben a Perényi Zsigmond utcában eladó egy 15 m2+ 10nm galériás, belső udvarra néző, 1 szobás, gázkonvektor fűtésű, mű...
27 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (49892833)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított - Vintage stílusú - 2 szobás -tágas földszintes ház Készpénzes Vevőt Várunk! Újpest kellemes, csendes utcájában e...
82 500 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34125258)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
79 200 000 HUF
1 584 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (85134416)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Újpest kertvárosi részén, a Görgey Artúr útnál egy 63 nm-es, 1+2 félszobás téglalakás. Az ingatlan egy 2005-ben épült két...
79 990 000 HUF
1 269 682 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (41174325)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes mellékutcában kínálunk megvételre egy tulajdoni lap szerint 27 nm-es, a valóságban nettó 45 nm-es, 2 szobás, beköltözhe...
40 900 000 HUF
908 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (74252969)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, jó állapotú 2 szobás lakás Újpesten kiváló közlekedéssel, azonnali lehetőség. Eladásra kínálunk egy 50 m²-es, világos,...
79 200 000 HUF
1 584 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (59295236)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újpesten, csendes mellékutcában kínálunk megvételre egy 54 nm-es, amerikai konyhás nappali + 1 szobás kialakítású téglalakást, ...
32 500 000 HUF
601 851 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (79957584)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, jó állapotú 2 szobás lakás Újpesten kiváló közlekedéssel, azonnali lehetőség Eladásra kínálunk egy 50 m²-es, világos,...
79 200 000 HUF
1 584 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (73466231)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31nm-es, egy szobás, gázkonvektor fűtéssel rendelkező, barátságos ...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (57377327)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
79 200 000 HUF
1 584 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (37647253)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló Befektetési Lehetőség – Hangulatos Kis Kertes Otthon! Újpest – Berda József utcában, metró közelében, rendezett házban...
36 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest IV. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal